Wstrząsający list Stonogi ze szpitala. "PiS próbował mnie ZABIĆ"

Wstrząsający list Stonogi ze szpitala. "PiS próbował mnie ZABIĆ" Źródło:

Zbigniew Stonoga po raz kolejny uderza w rząd Prawa i Sprawiedliwości. Znany działacz i polityk napisał wstrząsające wyznanie, w którym otwarcie zarzuca PiS-owi działania mające na celu doprowadzić do jego śmierci. List Stonogi mrozi krew w żyłach.

Zbigniew Stonoga od niepamiętnych czasów stara się walczyć z pewnymi grupami politycznymi. W konsekwencji swoich czynów miał liczne konflikty z wymiarem sprawiedliwości, które doprowadzały do strasznych sytuacji. Tym razem jednak podzielił się informacjami, które wydają się wręcz niemożliwe.

Zbigniew Stonoga napisał wstrząsający list

Zbigniew Stonoga opublikował na swoim facebookowym profilu nieprawdopodobne wyznania dotyczące jego ostatnich dni. - To co robi PiS-owska Hydra ze mną i z moją rodziną jest nieprawdopodobne. Można powiedzieć że działania PiSowskiego aparatu represji wymierzone są wprost w moje życie. Jeśli bowiem na skutek urazu głowy w dniu 31.08.18r. Doznałem wstrząsu mózgu i rozpływu skrzącego w oku połączonego z uszkodzeniem nerwu wzrokowego co wymaga natychmiastowego położenia mnie w szpitalu połączonego z bezwzględnym zakazem przewożenia mnie, a co w konsekwencji spowodowało wzmożenie transportów do dziewięciu w skali siedmiu dni na łącznym odcinku trzy i pół tysiąca kilometrów - napisał Stonoga. Biznesmen szczegółowo opisuje swój stan zdrowia. - 31.08.2018r. W łódzkim szpitalu uniwersyteckim numer 1 w Łodzi stwierdzono u mnie rozrost gruczołu krokowego wypełnionego niejednorodną masą tkankową i w trybie pilnym zlecono konsultacje onkologiczną, dziś mamy 24.09.2018r. i urologa to nawet nie widziałem w telewizji - pisze w dalszej części swojego wyznania.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ Zbigniew Stonoga przyznaje, że po raz ostatni mógł spotkać się z rodziną kilka miesięcy temu. Wszystkiemu ma być winna administracja więzienna, której poczynania przyrównuje do SS. - Strasznie cierpię, bo od siedmiu miesięcy nie widziałem żony ani dzieci, administracja aresztów śledczych traktuje mnie w sposób katastroficzny i nie przesadzam gdy powiem, że SS łagodniej traktował swe ofiary - wyznaje.

Stonoga nie odpuści PiS-owi

Zbigniew Stonoga podkreśla, że w ciągu kilku ostatnich miesięcy najgorsze sytuacje spotykały go pod kierownictwem osób związanych z partią rządzącą. - Pamiętajcie Podłe PiSowskie scurw....ny Kaczyński Duda i Ziobro że ja żyję tylko dla zemsty. Niech też o tym pamiętają Pisowskie śmieci służby więziennej Marek Sowiński z Siedlec, Waldemar Miksa z Łodzi, Paweł Golonka z Wojkowic Jarosław Romanowicz z Warszawy Machynia z Kotulą z Krakowa. Ci ostatni to znaczy to Pisowskie gówno z Krakowa jako jedyni w Polsce odmówili mi dostarczania pożywienia z wolności - ostro przedstawia sytuację Stonoga. Na sam koniec pada pytanie o to, dlaczego na jego sytuację nie zareagował Rzecznik Praw Obywatelskich. Nawet pomimo tego, że otrzymał konkretne dowody. - Ja się pytam gdzie jest Rzecznik Praw Obywatelskich i dlaczego cut..sie nic nie robisz mimo że wysłałem ci niezbite dowody naruszenia podstawowych praw człowieka na moją szkodę ?! - takimi słowami kończy swój list.
ZOBACZ TAKŻE
  1. Morawiecki już długo nie porządzi? Właśnie postawiono miażdżące zarzuty 
  2. Jarosław Kaczyński „nienawidzi Polaków i się na nich mści”. Ostre słowa polityków 
  3. Wyciekł tajny plan PiS-u. Najważniejszy minister straci stanowisko 
Następny artykuł