Komendant Maj przerywa milczenie! Ma haki na polityków PiS

Komendant Maj przerywa milczenie! Ma haki na polityków PiS Źródło: screen youtube.com/Wiadomości

Komendant Zbigniew Maj dwa tygodnie temu został zatrzymany przez CBA. Jak sam przyznaje, jest to spowodowane jego wiedzą, która może zaszkodzić niektórym posłom. Komendant nie zamierza siedzieć bezczynnie i podjął już pewne działania.

Zbigniew Maj był komendantem głównym policji. Jednak bardzo szybko podał się do dymisji. 16 maja został zatrzymany przez funkcjonariuszy CBA. Złapano go w jego domu w obecności córki i żony. Następnie przewieziono go do prokuratury w Rzeszowie. Postawiono mu łącznie 8 zarzutów, w tym przekazywanie informacji ze śledztwa dziennikarzom. Jak sam zaznacza, niczym nie naraził dobra śledztwa i działał, dbając o wizerunek policji. - Byłem zobligowany ustawą o policji. Kontakty z dziennikarzami wynikały wyłącznie ze służby - mówi Maj.

 Zbigniew Maj ma haki na polityków

Komendant Zbigniew Maj był gościem miejscowego radia w Kaliszu. Zdradził tam, że prowokacje wymierzone w jego osobę mogą być wywołane obawami lokalnych polityków. Ma on posiadać informacje o prawdziwym przebiegu kampanii wyborczej z 2014 roku. Według ustaleń mediów służby mogły zostać wykorzystane, aby ośmieszyć niektórych kandydatów. Nie wiadomo jednak, o których mogło chodzić. - Mógłbym pokazać, jak naprawdę wyglądała kampania w 2014 roku - dodaje. Maj zapowiada także, że nadal będzie działał w stowarzyszeniu "Tu i Teraz". Rozważa również rozpoczęcie kariery politycznej. Niewykluczone, że wystartuje w wyborach na prezydenta Kalisza. Według wielu komentatorów niewygodna wiedza Zbigniewa Maja sprawiła, że znalazł się na celowniku PiS. Informacje, jakie posiada mogłyby zniszczyć wielu członków partii, dlatego właśnie podejmowane są działania, które mają na celu zamknąć go w więzieniu i uciszyć. Wtedy nie mógłby wyrządzić im żadnych szkód. Maj jednak nie zamierza się poddawać ani dać się zastraszyć. Nie wykluczone, że już niebawem znowu o nim usłyszymy w kolejnej głośnej sprawie. Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Zniszczone domy i linie energetyczne! Trąba powietrzna na Mazowszu
  2. Zborowski o wyborcach PiS: „Paskudni, obrzydliwi i obli ludzie”
  3. Co tam się dzieje?! Straż Marszałkowska ruszyła do akcji, protestujący przerażeni
źródło: fakt.pl
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News