Pogrzeb partnera Ireny Santor. Tak pożegnano kultowego polskiego artystę
Fot. Wikipedia
Wiadomości Pikio - 5 Grudnia 2018

Pogrzeb partnera Ireny Santor. Tak pożegnano kultowego polskiego artystę

Zbigniew Korpolewski był doskonałym aktorem oraz reżyserem. Prywatnie gwiazdor spędził 20 lat życia w pełnym miłości związku z Ireną Santor, która trwała przy nim do ostatnich chwil życia. Artysta odszedł niestety 25 listopada, a 4 grudnia odbył się jego pogrzeb.

Zbigniew Korpolewski był znany zarówno widzom telewizyjnym, jak i teatralnym. Sam występował, ale także reżyserował oraz pisał teksty piosenek i scen kabaretowych. Był człowiekiem naprawdę wielu talentów, które przez lata niezwykle imponowały licznym fanom jego poczucia humoru i charyzmy. Życiową partnerką artysty była przez długie lata Irena Santor. Para nigdy nie zdecydowała się na ślub, jednak żyła w bardzo kochającym się, niezwykle bliskim i udanym związku. Znana wokalistka pozostała u boku ukochanego, nawet gdy ten przeniósł się do Domu Artystów Weteranów Scen Polskich w Skolimowie. Chociaż tęskniła za Warszawą, nie wyobrażała sobie życia bez partnera, przy którym pozostała do samego końca.

Nie żyje Zbigniew Korpolewski. 4 grudnia odbyło się ostatnie pożegnanie wybitnego artysty

Korpolewski zmarł jednak niestety 25 listopada w wieku 84 lat. Sama Irena Santor niezwykle przeżyła oczywiście jego śmierć. Chociaż proszono ją o wywiady, z trudem decydowała się na udzielanie jakichkolwiek odpowiedzi. - Staram się być dzielna, ale jest mi bardzo trudno. Proszę wszystkich o wybaczenie. Bo w najbliższym czasie znacznie ograniczę swoją aktywność - powiedziała pełna żalu gwiazda w rozmowie z dziennikarzem jednego z tabloidowych mediów.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ
Kuba WojewódzkiKuba Wojewódzki ukrywał to przez lata! Teraz odkrył się przed światemCzytaj dalej

Jak wyglądał pogrzeb Zbigniewa Korpolewskiego? Niezwykle trudne chwile dla jego rodziny, przyjaciół oraz wiernych fanów

4 grudnia w kościele pw. św. Jozafata przy ul. Powązkowskiej w Warszawie odbyło się ostatnie pożegnanie wybitnego artysty. Ciało Korpolewskiego złożono na Cmentarzu Wojskowym w rodzinnym grobowcu. Na pogrzebie pojawiło się naprawdę wiele znanych osobistości, takich jak Jolanta Kwaśniewska oraz Zofia Czerwińska. W ostatniej drodze Korpolewskiemu towarzyszyli oczywiście także członkowie rodziny oraz zapłakana Irena Santor. W czasie uroczystości, a właściwie na jej zakończenie rozbrzmiał na cmentarzu utwór Franka Sinatry pod tytułem "My way". Głos zabrała córka zmarłego artysty, Katarzyna, która pozostaje oczywiście pogrążona w głębokiej żałobie. - Jestem z ciebie dumna, tato. Kocham cię i wierzę, że się spotkamy - powiedziała Korpolewska, zaznaczając, iż ojciec zawsze był dla niej doskonałym rodzicem, z którym łączyła ją naprawdę wyjątkowa więź.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Wszyscy mówią tylko o żonie Kamila Stocha! Jej poczynania robią porażające wrażenie
  2. Znaki zodiaku mężczyzn. Jak ich w sobie rozkochać? Co ich kręci?
  3. Scenarzystów Na Wspólnej mocno poniosło! Szokujące sceny w serialu
  4. Ile zarabia Doda? Zarobki i majątek Dody to kosmos
  5. Ostra awantura z udziałem Roznerskiego! Poniżył swoją partnerkę, kobieta dostała szału
Anna LewandowskaAnna Lewandowska i sekrety jej bogactwa. Czego możecie jej pozazdrościćCzytaj dalej
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News