Hołdys o Biedroniu: "Z chęcią przyjąłby tekę ministra w rządzie PiS"

Hołdys o Biedroniu: "Z chęcią przyjąłby tekę ministra w rządzie PiS" Źródło: Flickr.com

Robert Biedroń przebojem wdarł się do polskiej polityki. W najbliższej przyszłości zapowiedział on utworzenie nowej partii, która ma odmienić oblicze opozycji i pokazać obywatelom, że możliwa jest alternatywa dla rządów Prawa i Sprawiedliwości. O nowym projekcie polskiego polityka zrobiło się bardzo głośno, a jego zachowanie komentują już największe gwiazdy. Swoją niezbyt pochlebną opinią o Biedroniu podzielił się także Zbigniew Hołdys, który zarzucił mu, że z chęcią przyjąłby tekę ministra w rządzie PiS.

Robert Biedroń ma stanąć na czele partii lewicowej, której nazwę poznamy już za kilkanaście dni. Zapowiedziany został pierwszy oficjalny kongres partii, w trakcie którego poznamy również jej członków, liderów oraz pierwsze założenia programowe. Nowy twór na polskiej scenie politycznej budzi wielkie emocje, nawet pomimo tego, że na dobrą sprawę bardzo niewiele o nim wiadomo. Informacja o powstaniu nowej opcji politycznej może być bardzo niepokojąca dla partii opozycyjnych. Ich pomysłem na pokonanie Prawa i Sprawiedliwości w wyborach było zjednoczenie się, bowiem w opinii Platformy Obywatelskiej to właśnie przez podziały ludzie nie potrafią obdarzyć żadnej z partii zaufaniem potrzebnym do wygrania z opcją rządzącą. Teraz problem ten może zacząć przysparzać politykom jeszcze więcej problemów. Jeden z najbardziej znanych polityków lewicy nie ma bowiem zamiaru iść do wyborów ramię w ramię z partią, która rządziła w Polsce przez PiS-em. W ostatnim czasie podkreślał on, że PO nie ma pomysłu na walkę z rządzącymi. Wczoraj informowaliśmy o wpisie Roberta Biedronia na Twitterze, w którym odnosił się on do wydarzeń z kongresu Sprawa Polek, który był wspierany przez Platformę Obywatelską. Mężczyzna zamieścił zdjęcie pilniczka do paznokci, jaki był rozdawany podczas wydarzenia. Nie powstrzymał się także od krótkiego komentarza dyskredytującego największą partię opozycyjną. - Po 18 latach obecności Platformy Obywatelskiej w polskiej polityce dziękujemy za pilniczek dla kobiet. Postępowo! - skomentował Robert Biedroń w swoim wpisie na popularnym portalu społecznościowym.

Robert Biedroń zaatakowany przez Zbigniewa Hołdysa

Wczoraj swoje zdanie wyraził wiceprzewodniczący PO Borys Budka, który wezwał Biedronia do zaprzestania ataku na inne partie opozycyjne, bowiem wszystkie one mają wspólny cel, jakim jest zakończenie rządów PiS-u. W temacie zachowania polityka lewicy pojawiło się jednak znacznie więcej komentarzy, także wśród innych ludzi zajmujących się polityką. Głos zabrał między innymi Zbigniew Hołdys, znany polski gitarzysta, który na swoim profilu na Twitterze często wygłasza swoje poglądy, czasami w sposób bardzo kontrowersyjny. DALSZA CZĘŚĆ ARTYKUŁU POD GALERIĄ - Niewykluczone, że Biedroń z chęcią przyjąłby tekę ministerialną w rządzie PiS. Na to wskazuje jego „mowa ciała”, czyli bezrozumne tweety. - przyznał muzyk, który twierdzi, że przewodniczący nowej partii w istocie byłby skłonny dogadać się z partią rządzącą. Nowa partia byłego prezydenta Słupska jeszcze nie rozpoczęła swojej działalności we właściwy sposób, a już wywołuje ogromne emocje wśród wielu komentatorów wydarzeń na polskiej scenie politycznej. Pozostaje jedynie czekać na reakcje wyborców w momencie, gdy rozpocznie się kampania wyborcza przed wyborami do europarlamentu.
ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL
  1. Wiceszef PO ostro atakuje Biedronia. "Do walki z PiS potrzeba twardzieli"
  2. Biedroń zaprosił żonę Adamowicza na swoje listy wyborcze. Przyjmie ofertę?
  3. Robert Biedroń kilkukrotnie został pobity. Sprawy zawsze umarzano
  4. Agnieszka Chylińska PRZERAŻAJĄCO chuda. Fani boją się o jej życie!
  5. Jak mieszka Beata Tyszkiewicz? Tego się po niej NIKT nie spodziewał
Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News