Załamany Hołdys prosi o pomoc. Aktorka w ciężkim stanie po wypadku

Załamany Hołdys prosi o pomoc. Aktorka w ciężkim stanie po wypadku Źródło:

Zbigniew Hołdys dołączył do kampanii mającej na celu wsparcie walki o życie swojej byłej studentki z Akademii Filmowej. Kobieta uległa strasznemu wypadkowi w trakcie pracy, jej stan jest dramatyczny.

Zbigniew Hołdys apeluje o pomoc dla swojej dawnej studentki, Joanny Turkowskiej. Piosenkarz był jej wykładowcą w Akademii Filmowej. Aktorka jest w śpiączce po tym, jak w czerwcu doszło do wypadku, w trakcie którego została mocno raniona w głowę. W trakcie symulowanej walki na szpady, odgrywanej przez jej uczniów, jeden z oręży pękł i pechowo wbił się w skroń Turkowskiej. Od tamtej pory kobieta leży w śpiączce w szpitalu i ma sparaliżowaną lewą stronę ciała. Niestety, na pomoc dla potrzebne są duże pieniądze. To właśnie z nich będzie sponsorowany specjalny sprzęt, opieka oraz rehabilitacja dla poszkodowanej aktorki.

Zbigniew Hołdys: Szukamy 180 tysięcy złotych!

Hołdys za pośrednictwem swojego konta na Facebooku udostępnił zdjęcie Joanny Turkowskiej, w którym informuje, że walczą o życie aktorki i że kwota, której potrzeba do jej ocalenia to 180 tysięcy złotych. Aktualnie na ten cel zebrano około 28 tysiące złotych, co stanowi zaledwie 16 procent niezbędnej kwoty. Do tej pory pomogło ponad 820 osób. Hołdys informuje również w jaki sposób można pomóc. Muzyk załączył informację o numerze pomocy, pod który można wysłać sms, oraz dodał link do portalu siepomaga.pl, na którym działa zbiórka na rzecz kobiety pod hasztagiem "Wake Up Joanna". Do zbiórki przyłącza się coraz większa liczba osób, w tym celebrytów. Trzymamy kciuki, by szybko udało się zebrać potrzebną kwotę, a także życzymy szybkiego powrotu do zdrowia. ZOBACZ TAKŻE:
  1. Wojna między gwiazdami TVN-u trwa. Iga Lis mocno się wypowiedziała
  2. Beata Tyszkiewicz się z tego nie zwierza! Poruszająca działalność gwiazdy
  3. Wstyd! Po koncercie Bajmu nie cichną głosy oburzenia
Następny artykuł