Zbigniew Cybulski zmarł tragicznie. Mało kto wie, jaki los spotkał jego syna, wyjątkowo przybijający koniec

Zbigniew Cybulski zmarł tragicznie. Mało kto wie, jaki los spotkał jego syna, wyjątkowo przybijający koniec Źródło: screen

Zbigniew Cybulski zginął tragicznie pod kołami pociągu mając zaledwie 40 lat. Fani byli zrozpaczeni śmiercią wybitnego aktora. Mężczyzna zostawił na świecie żonę i syna.

Zbigniew Cybulski był jednym z najwybitniejszych polskich aktorów, a jego wybitne kreacje do dziś poruszają widzów. Zginął tragicznie pod kołami pociągu - to był wielki cios dla jego fanów. Niewielu wielbicieli wie jednak, że mężczyzna osierocił syna, Macieja. Historia jego życia jest przygnębiająca.

Zbigniew Cybulski zginął w tragicznym wypadku

Legendarny aktor znany był z hulaszczego trybu życia. Jeździł po całej Polsce na różne plany filmowe i chętnie spotykał się z kobietami, mimo że w domu czekała na niego żona, Elżbieta Chwalibóg, i syn Maciej. Ich ślub był wspaniały, jednak życie w małżeństwie układało się różnie.

- Prawie go nie widywałam. Jeśli w ogóle wracał, to późno. W końcu przestałam reagować. Musiałam się przyzwyczaić. Dopóki nie wzięliśmy ślubu, żyliśmy bardzo dobrze i zgodnie - wyznała po latach żona Cybulskiego.

Będąc w małżeństwie, nawiązał dwuletni romans z Ewą Warwas i to podobno dla niej został dłużej w Wrocławiu. Przyjaciółka kobiety twierdziła, że aktor ostatnią noc przed śmiercią spędził z kochanką na domówce, a później odprowadził ją do domu, przez co spóźnił się na pociąg powrotny do Warszawy. Zginął 8 stycznia 1967 podczas próby wskoczenia do odjeżdżającego pojazdu. Jego przedwczesna śmierć wstrząsnęła wielbicielami.  

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Aktor osierocił syna, Macieja. Młody mężczyzna przez lata utrzymywał się tylko z tantiem po słynnym aktorze. Mieszkał z matką i tak jak ojciec, nie unikał imprezowego stylu życia. Pojawiły się również problemy z nadużywaniem alkoholu. Kiedy zaczął sprowadzać do domu kobiety, Elżbieta Chwalibóg wyrzuciła go z mieszkania. 

- Zawsze dawała mi na alkohol i nie interesowała się mną. Matka jak mnie urodziła, to stałem się dla niej jakby kulą u nogi. Potem wychowywałem się na ulicy. Matka w ogóle się mną nie interesowała. Nawet nie wie, czy ja skończyłem szkołę, czy nie - wyznał Maciej Cybulski w rozmowie z "Super Expressem".

Zbigniew Cybulski osierocił syna

Przez jakiś czas Maciej Cybulski pozostawał bezdomny, tułał się po schroniskach i ogródkach działkowych. W 2015 roku wyjechał do Belgii w nadziei na lepsze życie. Wrócił do kraju po kilku miesiącach.

Dzisiaj grzeje: 1. Chihuahua zmixowany z Boxerem. Poznajcie Boxachi, szczeniaka, który swoim wyglądem powala na kolana
2. Jeśli to możliwe, zostańcie w domach. Co roku zabija 40 tys. ludzi w Polsce, niebezpieczeństwo smogu jest realne

Okazało się, że syn aktora ma problemy z wątrobą. Niemal natychmiast po powrocie trafił do szpitala, a lekarze wykryli marskość narządu. Zmarł 16 lutego 2016 roku, mając zaledwie 55 lat.

Najlepsze newsy dnia:

    1. Danuta Holecka wolałaby zapomnieć o nagraniu sprzed lat. Jej dziecko potrzebowało pomocy
    2. Poczta Polska pilnie ostrzega swoich klientów. Wielu z nich może paść ofiarą oszustwa
    3. Emerytury mają zostać zwolnione z podatku. "Dużo lepsze niż trzynasta emerytura"
    4. Obgryzasz paznokcie i wyciskasz krostki? Konieczny może być psycholog, fatalny znak
    5. Nastolatka chciała zrobić sobie zdjęcie z psem. Będzie żałować do końca życia, na zawsze zostanie jej szpetna pamiątka 

źródło: WP

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News