Afera! Boniek przyznaje: "Polscy kadrowicze PILI ALKOHOL"

Afera! Boniek przyznaje: "Polscy kadrowicze PILI ALKOHOL"

Zbigniew Boniek murem staje zawsze za piłkarzami. Sam był kiedyś znakomitym zawodnikiem i może dlatego, doskonale rozumie ich stan ducha. Właśnie jednak na jaw wyszła afera. Prezes PZPN przypadkiem przyznał, ze polscy kadrowicze pili przed mistrzostwami alkohol.

Gorące emocje po mundialu nie cichną. Impreza sportowa oczywiście wciąż trwa, ale Polski zabraknie w dalszych rozgrywkach. Przegraliśmy mecz z Senegalem, z Kolumbią, czeka nas już tylko mecz o honor z Japonią. W tym trudnym dla polskiej reprezentacji, zainteresowanie tematyką piłkarką rośnie. Być może dlatego, Zbigniew Boniek, który jest byłym piłkarzem i obecnym prezesem PZPN, został zaproszony na rozmowę do Pawła Wilkowicza w jego autorskim cyklu wywiadów "Wilkowicz Sam na Sam". Poruszane były oczywiście tematy dotyczące naszej kadry. Przy okazji rozmowy, wyszły bardzo ciekawe wątki.

Zbigniew Boniek ujawnia

Rozmowa obu panów zeszła w pewnym momencie na doniesienia "Przeglądu Sportowego" o imprezie w ostatnich dniach zgrupowania w Arłamowie. Tam piłkarz mieli rzekomo pić alkohol i to tam, miało dojść do pierwszych konfliktów między kadrowiczami, przez które nie współpracowali ze sobą dobrze na boisku. - Nie zajmujmy się głupotami. W ogóle nie wiem, o co chodzi, nikt o niczym nie mówił, nie mam żadnych danych – odpowiedział na pytania o Arłamów poirytowany Boniek, ponieważ dziennikarz dalej drążył temat, prezes PZPN zdenerwował się jeszcze bardziej. - O co tu w ogóle pytać? Załóżmy, że piłkarze dostali wolne: "Panowie, dziś jest wolne, ostatni mecz, pojutrze wyjeżdżamy, macie wolne, możecie posiedzieć, pogadać". Wypili po trzy piwa, pośpiewali i co się takiego stało? – odpowiedział Boniek. Wszystkie te rzeczy działy się przed kontuzją Kamila Glika. Kiedy nawiązał do tego dziennikarz, Boniek był już skrajnie zirytowany. - Zrobił przewrotkę i co? Sugeruje pan, że Kamil Glik był nawalony i dlatego to zrobił na koniec treningu? - pytał zirytowany. Wygląda na to, że afera jeszcze długo nie ucichnie. Sport i alkohol nie idą w parze. Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Nikt o tym nie wiedział! Linda miał romans z córką polskiego polityka
  2. Wassermann budzi przerażenie prezydenta. „Trzeba przed nią chronić ludzi”
  3. Polsat z poważnymi zarzutami! Telewizja próbuje się ratować
Źródło: natemat.pl
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News