Zbigniew Boniek w żałobie. Nagle zmarła bliska mu osoba, wielka tragedia

Zbigniew Boniek w żałobie. Nagle zmarła bliska mu osoba, wielka tragedia Źródło: East News Piotr Molecki

Zbigniew Boniek właśnie przechodzi żałobę. Prezes PZPN pożegnał bardzo bliską osobę, która niespodziewanie zmarła. Były reprezentant polskiej drużyny piłki nożnej złożył kondolencje w mediach społecznościowych. Przyczyną śmierci jego przyjaciela okazał się zawał serca.

Zbigniew Boniek niedawno otrzymał smutną wiadomość o śmierci swojego przyjaciela - bliska osoba prezesa PZPN odeszła nagle i niespodziewanie. Były zawodnik reprezentacji Polski w piłce nożnej złożył już oficjalne kondolencje w mediach społecznościowych. Żałoba dotknęła całe sportowe i dziennikarskie środowisko.

Były reprezentant Polski, obecnie prezes PZPN, Zbigniew Boniek, wiele lat spędził we Włoszech. Do dziś ma wielu przyjaciół wśród swoich byłych kolegów klubowych i jest z sentymentem wspominany przez kibiców największych, włoskich klubów. Boniek niedawno otrzymał informację, która okazała się być dla niego wyjątkowo bolesnym ciosem. Nagle i niespodziewanie zmarł jego znajomy. Śmierć mężczyzny związanego ze środowiskiem sportowym i dziennikarskim wywołana była zawałem serca. Prezes PZPN zdążył już złożyć kondolencje na swoim oficjalnym koncie twitterowym.

Zbigniew Boniek pożegnał zaprzyjaźnionego dziennikarza

Chociaż Zbigniew Boniek jest legendą polskiej piłki nożnej, wiele lat swojej kariery spędził we Włoszech, gdzie także rozkochał w sobie kibiców oraz dziennikarzy. Prezes PZPN do dzisiaj utrzymuje bardzo bliskie relacje z byłymi włoskimi piłkarzami oraz obecnymi działaczami FIFA i UEFA. Popularny Zibi właśnie dowiedział się o śmierci Massimo Ruggeriego. Włoch był znanym dziennikarzem, prezenterem radiowym i telewizyjnym.

Zbigniew Boniek przeżył duży szok po tym, jak dowiedział się, że legenda włoskiego dziennikarstwa sportowego, Massimo Ruggeri niespodziewanie zmarł. Mężczyzna odszedł w wieku 69 lat w wyniku zawału serca. Prezes PZPN nie ukrywał, że ta wiadomość bardzo go zabolała i niedługo potem opublikował emocjonalny wpis w mediach społecznościowych.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- Nigdy cię nie zapomnę. Co za ból. Żegnaj przyjacielu - napisał Zbigniew Boniek.

Dzisiaj grzeje: 1. Rośnie tempo zakażeń koronawirusem w Polsce. Ministerstwo Zdrowia poinformowało o kolejnych przypadkach

2. Wyciekło wideo z włoskiego szpitala. Polka wysłała nagranie

Zbigniew Boniek w przeszłości był zawodnikiem włoskiego klubu AS Roma. Jego zmarły przyjaciel i dziennikarz przez lata związany był z drużyną, która pochodzi z Rzymu. Śmierć Massimo Ruggeriego okazała się być bolesnym ciosem dla środowiska piłkarskiego. Zmarłego pożegnali już także kibice AS Roma oraz zarząd klubu. Zbigniew Boniek reprezentował barwy rzymskiej drużyny w latach 1985-1988.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Jerzy Zięba twierdzi, że wie jak powstrzymać koronawirusowe szaleństwo. Zwraca się do lekarzy
  2. Epidemia zbiera śmiertelne żniwo. Nie żyje młody trener, miał całe życie przed sobą
  3. Wideo ma już tysiące wyświetleń. Owczarek niemiecki wpadł do wody, reakcja rozkłada na łopatki
  4. Ważny apel Światowej Organizacji Zdrowia. Druzgocące dane, nie tylko seniorzy muszą uważać na koronawirusa
  5. Dotarli do tajnego raportu zagranicznego rządu. Ujawniają, ile potrwa epidemia i ilu ludzi może umrzeć
  6. Lidl naraził wszystkich podczas epidemii koronawirusa? Niedowierzanie, nikt nie myślał o konsekwencjach

źródło: Sportowe Fakty

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News