Zdjęcia córki Zbigniewa Bońka trafiły do sieci. Jest najpiękniejszą blondynką świata

Zdjęcia córki Zbigniewa Bońka trafiły do sieci. Jest najpiękniejszą blondynką świata Źródło: .

Zbigniew Boniek jest chodzącą legendą polskiej piłki nożnej. Ze świecą szukać Polaka, który nie wiedziałby, jak bardzo prezes PZPN zasłużył się tej dyscyplinie sportu. Chociaż były reprezentant jest postacią bardzo medialną, to mało kto zna więcej szczegółów dotyczących jego rodziny.

Zbigniew Boniek znany jest nie tylko ze swoich dokonań, ale również z bardzo ciętego języka. Prezes PZPN nie raz dawał upust swoim emocjom na Twitterze, przez co wielu użytkowników sieci jest żywo zainteresowanych jego wpisami w mediach społecznościowych.

Na szczęście znamienity były piłkarz decyduje się czasami zaprezentować zdecydowanie "przyjemniejsze dla oka" posty. W natłoku udostępnianych przez niego informacji można dokopać się do bardzo ciekawych publikacji. Jedną z nich są zdjęcia córki Zbigniewa Bońka, której uroda zapiera dech w piersiach.

Zbigniew Boniek opublikował zdjęcia córki. Powalająca uroda

Publikacja miała związek z jednym z najważniejszych wydarzeń w życiu nie tylko Zbigniewa Bońka, ale przede wszystkim jego córki Kamili. Prezes PZPN zdecydował się pochwalić zdjęciami z jej ślubu. Ceremonia była o tyle wyjątkowa, że odbyła się za granicą, a konkretnie we Włoszech. Powodem jest obywatelstwo obecnego już małżonka najmłodszej córki Bońka, który pochodzi właśnie z Półwyspu Apenińskiego. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Kamila zdecydowała się na zjawiskową, aczkolwiek tradycyjną białą suknie. Oczywiście nie zabrakło tradycyjnego welona oraz wielkiego uśmiechu, który towarzyszył jej, kiedy ojciec miał przyjemność odprowadzić ją do ołtarza.

Dzisiaj grzeje: 1. 7-latka dała pracownikowi stacji benzynowej liścik i uciekła. Gdy go przeczytał od razu zadzwonił na policję
2. TVN podaje wyniki sekcji zwłok 5 nastolatków z lubuskiego. Wstrząsające doniesienia

Oczywiście tak piękne okoliczności przyrody przełożyły się również na bajkowy klimat samej ceremonii oraz późniejszego wesela. Zbigniew Boniek udostępnił również zdjęcia z szampańskiej zabawy, która trwała zapewne do późnych godzin nocnych. Na pewno z tego bajkowego ślubu w pamięci wielu zostanie przede wszystkim panna młoda, której uroda zdecydowanie może być określona mianem powalającej.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Złe wiadomości dla polskich kibiców skoków narciarskich. Podjęto decyzję ws. odwołanego konkursu
  2. Zdemolowano samochód gwiazdy reprezentacji Polski. "Karma cię dopadnie"
  3. Masz suche i zniszczone włosy? Popełniasz jeden podstawowy błąd podczas mycia głowy, niemal każda kobieta to robi
  4. Córka nie chciała sprzątać. Matka wymyśliła niebywały sposób żeby nauczyć ją porządku, szczęka opada
  5. Trzymasz chleb w lodówce? Natychmiast go wyjmij, popełniasz karygodny błąd

źródło: Twitter

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News