Zbiegł przed policją. Ucieczkę nagrał Snapchatem (video)

Zbiegł przed policją. Ucieczkę nagrał Snapchatem (video) Źródło: źródło: facebook.com

Media społecznościowe są z nami coraz częściej praktycznie cały czas nam towarzysząc. Dzięki nim możemy udokumentować i udostępnić innym takie wydarzenia jak ślub, urodziny czy impreza. Pewien Brytyjczyk poszedł o krok dalej i pokusił się o nagranie ucieczki przed policją.

Film zmontowany z nagrań zamieszczonych na Snapchacie opublikowano na facebookowej stronie LAD Bible. Ten pokazuje nietypowy wieczór młodego Brytyjczyka, który postanowił zbiec policji.

Nagranie zaczyna się w furgonetce policji, którą Brytyjczyk przewożony jest do szpitala. Kolejne nagranie pokazuje jak ten w siedzi w poczekalni w towarzystwie dwóch funkcjonariuszy. Kiedy ci znikają z pola widzenia, autor nagrania bierze nogi za pas i ucieka. Kolejne ujęcia pokazują, jak strażnicy szukają go po szpitalu, a w już w następnym wsiada do podstawionego auta Ubera. Całość kończy się w łóżku, do którego Brytyjczyk kładzie się zadowolony.

Film obejrzało już ponad 10 mln osób i podano go dalej prawie 72 tys. razy. Nagranie okazało się być niemałym hitem. Nie brakuje jednak ludzi, którzy wskazują, że nie ma tu mowy o żadnej ucieczce. Młody mężczyzna miał według nich zostać przewieziony do szpitala w wyniku nieznanych bliżej okoliczności. Policjanci, których przedstawił na nagraniu jako tych, którzy go zatrzymali, mieli w rzeczywistości po prostu mu pomóc.

Jak było naprawdę? Tego dotąd nie wiadomo. Pewne jest natomiast, że film cieszy się ogromną popularnością i gdyby akcja z ucieczką okazała się prawdą, chyba nikogo by to nie zdziwiło w erze wszędobylskich mediów społecznościowych.

Police Getaway Snapchat Story 'My Snapchat of me escaping the police' ?? Posted by The LAD Bible on Wednesday, 25 January 2017
pt
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News