Media społecznościowe są z nami coraz częściej praktycznie cały czas nam towarzysząc. Dzięki nim możemy udokumentować i udostępnić innym takie wydarzenia jak ślub, urodziny czy impreza. Pewien Brytyjczyk poszedł o krok dalej i pokusił się o nagranie ucieczki przed policją.

Film zmontowany z nagrań zamieszczonych na Snapchacie opublikowano na facebookowej stronie LAD Bible. Ten pokazuje nietypowy wieczór młodego Brytyjczyka, który postanowił zbiec policji.

Nagranie zaczyna się w furgonetce policji, którą Brytyjczyk przewożony jest do szpitala. Kolejne nagranie pokazuje jak ten w siedzi w poczekalni w towarzystwie dwóch funkcjonariuszy. Kiedy ci znikają z pola widzenia, autor nagrania bierze nogi za pas i ucieka. Kolejne ujęcia pokazują, jak strażnicy szukają go po szpitalu, a w już w następnym wsiada do podstawionego auta Ubera. Całość kończy się w łóżku, do którego Brytyjczyk kładzie się zadowolony.

Film obejrzało już ponad 10 mln osób i podano go dalej prawie 72 tys. razy. Nagranie okazało się być niemałym hitem. Nie brakuje jednak ludzi, którzy wskazują, że nie ma tu mowy o żadnej ucieczce. Młody mężczyzna miał według nich zostać przewieziony do szpitala w wyniku nieznanych bliżej okoliczności. Policjanci, których przedstawił na nagraniu jako tych, którzy go zatrzymali, mieli w rzeczywistości po prostu mu pomóc.

Jak było naprawdę? Tego dotąd nie wiadomo. Pewne jest natomiast, że film cieszy się ogromną popularnością i gdyby akcja z ucieczką okazała się prawdą, chyba nikogo by to nie zdziwiło w erze wszędobylskich mediów społecznościowych.

Police Getaway Snapchat Story

‚My Snapchat of me escaping the police’ ??

Posted by The LAD Bible on Wednesday, 25 January 2017

pt

...

Zobacz również