Koszmar gwiazdy TVP! Tragiczna śmierć zabrała jej męża, zbezcześcili jego pamięć

Koszmar gwiazdy TVP! Tragiczna śmierć zabrała jej męża, zbezcześcili jego pamięć

Dawna gwiazda TVP, Joanna Racewicz, przeżyła prawdziwy koszmar. Na swoim instagramie okazała swoje zdenerwowanie i zarzuciła komendantowi SOP zbezczeszczenie imienia jej byłego małżonka. Jej fani są zszokowani i stają w jej obronie.

Przypominamy, że ukochany małżonek dziennikarki, Paweł Janeczek, 8 lat temu zginął w katastrofie lotniczej w Smoleńsku. Jego śmierć zdruzgotała Joannę Racewicz i długo nie mogła się po tym pozbierać. Sporo czasu minęło od tego tragicznego wydarzenia, zanim dawna dziennikarka TVP była w stanie zamknąć za sobą ten rozdział życia. Stara się jak może z wychowaniem syna oraz prowadzeniem dalej swojego życia. Dziennikarka, która szczyty popularności osiągnęła w TVP jest zbulwersowana oficjalną ulotką nowej formacji SOP, która jako główne zdjęcie wybrała fotografię z Afganistanu 2009, na której widać jej byłego męża, jak również Aleksandra Szczygło, byłego szefa Biura Bezpieczeństwa Narodowego.

Szczere wyznanie gwiazdy TVP

"Sądziłam, że niewiele rzeczy jest mnie w stanie zdziwić. Aż do chwili, gdy zobaczyłam oficjalną ulotkę nowej formacji. W tej roli zdjęcie z Afganistanu, 2009. Pierwszy po prawej to kpt Paweł Janeczek, „Janosik”, nieżyjący od ponad 8 lat oficer Biura Ochrony Rządu. W środku - również nieżyjący min. Aleksander Szczygło, były szef Biura Bezpieczeństwa Narodowego. Zachęcać do wstąpienia do służby używając (bezprawnie) wizerunków ludzi, którzy na służbie zginęli? Panie Komendancie, generale Tomaszu Miłkowski - nie zechciał Pan odpisać na list, więc pytam w tak zwanej „przestrzeni publicznej”: to niewiedza? niefrasobliwość? ignorancja? czy niechlujstwo? Chyba, że ma Pan swoją wersję. #sop" - Racewicz pisze w mediach społecznościowych.

Fani stają w obronie Racewicz

Pod oburzającym postem Joanny Racewicz fani stoją w jej obronie. "Skandal" i "szok" to tylko niektóre z łagodniejszych komentarzy."A czy ktoś chociaż przez chwilkę o nich pomyślał? Że te wszystkie doniesienia i kolejne genialne pomysły, domysły ranią zony, dzieci, rodziców, przyjaciół. Nie, bo po co? Czy tak trudno było zadzwonić i zapytać o zgodę? Dla jednych z Was jest to bez znaczenia, bo nie jesteście bliskimi. Ja osobiście, będąc na Pani miejscu również poczułabym się oburzona." - komentuje jedna z obserwujących. Po publikacji ulotki reklamującej elitarną formację wojskową, która zbezcześciła pamięć Pawła Janeczek, sprawa się nagłośniła. Media zgłosiły się do generała Tomasza Miłkowskiego o wyjaśnienie sytuacji, na co Racewicz komentuje: "Czytam, że „gen. Miłkowski przesłał stanowisko naszej formacji pani Joannie Racewicz”. Proszę pozwolić, że spytam: a jaką drogą? Sprawdzam skrzynkę na listy, byłam na poczcie, odświeżam maile, odczytuję wiadomości. I nic. Głucha cisza. Ani „stanowiska”, ani zwykłego ludzkiego: „przepraszam”. List do Komendanta SOP wysłałam niemal miesiąc temu. Nie było odpowiedzi. Jeśli nawet ją Pan teraz pisze - proszę się nie fatygować. Mleko się rozlało. I - jak mówi Poeta - wszystko jest kwestią smaku. Sposób, w jaki „formacja” radzi sobie ze strzałem w kolano też. Acha, informacja o wysłanym stanowisku pochodzi sprzed dwóch dni. I nie jest prawdziwa. Czy to przystoi, żeby ludzie w mundurach mijali się z prawdą? A dziennikarze nie sprawdzili drugiego źródła? #sop PS. Proszę także, żeby gen. Marian Janicki zechciał powstrzymać się od komentarzy na temat „Janosika”. Już to kiedyś mówiłam, ale chętnie powtórzę: jest Pan ostatnią osobą, która mogłaby mieć jakiekolwiek prawo do wypowiadania się na temat mojego nieżyjącego męża. I jestem pewna, że wie Pan dlaczego." Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Dzieje się! CBA i skarbówka biorą się za znanego polityka opozycji
  2. Dziennikarz dotarł do TAJNYCH notatek PiS! Z tego się nie wytłumaczą
  3. Prokuratura wzięła się za Giertycha! Zemsta Ziobry go zniszczy
  4. Wszyscy właściciele psów mają ten problem. Oto jak go rozwiązać
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News