"Żona zmusza mnie do stosunków, ale leży jak kłoda". 32-latek narzeka, bo jest oskarżany o zdradę

"Żona zmusza mnie do stosunków, ale leży jak kłoda". 32-latek narzeka, bo jest oskarżany o zdradę Źródło: youtube.com/ MONDAYS Web Series

Zazdrość w związku może być bardzo toksyczna. Przekonał się o tym 32 letni mężczyzna, który jest przez swoją żonę zmuszany do seksu. Gdy nie ma ochoty i sił na stosunek, od razu pojawiają się oskarżenia o zdradę. Sytuacja męża zazdrosnej żony jest bardzo niepokojąca.

Zazdrość jest rzeczą, która czasem potrafi zniszczyć nawet pozornie idealny związek. Zakochani w sobie ludzie dość często nie są w stanie poradzić sobie ze swoim uczuciem i chcą mieć swoich partnerów na wyłączność. 32-letni internauta wyznał, że jego życie od kilku lat przypomina piekło, a wszystko przez żonę, która zmusza go do seksu i podejrzewa o zdrady. Wyznanie mężczyzny jest wstrząsające.

Zazdrość zabija związek mężczyzny. Porażające wyznanie 32-latka

Mężczyzna twierdzi, że jego życie od kilku lat przypomina prawdziwy horror, a wszystko z powodu ukochanej, która nie potrafi poradzić sobie z zazdrością. Zdaniem jego ukochanej, 32-latek ma kochankę i żeby jej udowodnić, że jest inaczej, musi codziennie uprawiać z nią seks, choć nawet nie jest on dla niego satysfakcjonujący. 

- Mam 32 lata i jestem dość przeciętny. Od dłuższego czasu moja żona twierdzi, że mam kochankę i codziennie chce się ze mną kochać. Ja nie potrafię nic na siłę, a ona nawet leżąc, nie potrafi i nie robi nic w kierunku gry wstępnej. Jak patrzę na film porno, mówi, że jestem nienormalny - wyznał mężczyzna na pewnym forum internetowym. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Internauci pomagają mężczyźnie

Zdaniem internautów, 32-latek powinien przejąć inicjatywę w łóżku, Dzięki temu zaspokoi seksualnie swoją żonę i ta odsunie swoje podejrzenia o zdradzie.

Dzisiaj grzeje: 1. Anna Przybylska miała wiele mrocznych sekretów. Ostatni z nich doprowadza do łez
2. Gessler baraszkuje z partnerem w łóżku, są bez ubrań. Pokazali zdjęcie, a fanów zatkało

- Może zaskocz czasem żonę i niespodziewanie zaproponuj seks, szybki bez gry wstępnej, w łazience bądź w kuchni... gdy żona poczuje, że znów się nią interesujesz i pożądasz, na pewno przestanie mówić o ewentualnej kochance. Albo znajdź sobie kochankę przynajmniej żona będzie miała rację może jej to będzie wystarczać - radzi internauta.

Pytanie tylko, czy chorobliwie zazdrosnej kobiecie takie rozwiązanie wystarczy? Ciężko przewidzieć, jak zareagowałaby na taką zmianę. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Gwiazda Hollywood stawia hotel w Warszawie. Wiemy gdzie i kiedy ruszy
  2. Pielęgniarka myślała, że nikt jej nie widzi. Mama chorej dziewczynki opowiedziała, co kobieta robi z jej dzieckiem
  3. Jarosław Kaczyński przypadkiem publicznie poniżył Martę Kaczyńską? Chodzi o jej mężów
  4. Tata Paulinki po raz trzeci musi stoczyć walkę z nowotworem. Nowy guz waży aż 20 kilo, dziewczynka błaga o pomoc
  5. Po porodzie położna odwiedziła mamę. Gdy zobaczyła, co kobieta robi z rączką noworodka, musiała działać szybko

źródł: Interia

Następny artykuł