zawisza gurzyński
Wiadomości Pikio - 8 Września 2015

Zawisza ostro o Niemcach, ksiądz chciał wyjść ze studia. "To skandal!"

Do ostrej wymiany zdań doszło w programie "Tomasz Lis na żywo" na antenie TVP2. W dyskusji wzięli udział pisarka Manuela Gretkowska, Draginja Nadażdin (Amnesty International), Artur Zawisza, ksiądz Paweł Gurzyński i Andrzej Celiński.

W trakcie dyskusji, Artur Zawisza z Ruchu Narodowego zaczął wytykać problemy jakie mają państwa zachodnie z imigrantami, po czym stwierdził, że Niemcy czują się jak rasa panów, która chce wykorzystywać imigrantów, aby pracowali na nich jako "obcy niewolnicy". - W Szwecji liczba gwałtów wzrosła szesnastokrotnie wraz z falą imigracji, we Włoszech, mimo iż imigranci stanowią 2 procent społeczeństwa, 35 procent więźniów to imigranci. - A Niemcy mając 5 milionów Turków chcą jeszcze milion muzułmanów - wtrącił Tomasz Lis. - Niemcy to przypadek osobny, bo pod szczytnymi hasłami tak naprawdę myślą o sobie jako o Herrenvolk, rasie panów, która chce, aby obcy niewolnicy na nią pracowali... ale to jest problem niemieckiego sumienia, ja nie proponuję Polakom takiej hipokryzji. Ta fala imigracji to jest rozsadnik przestępczości, to są późniejsi klienci opieki społecznej z syndromem wyuczonej bezradności, to wszystko grozi katastrofą humanitarną w Polsce - mówił Artur Zawisza czym wpędził w osłupienie gospodarza oraz księdza Gurzyńskiego. - Jeszcze nigdy w żadnym programie publicystycznym nie miałem ochoty wyjść i nie wyjdę, ale stosując takie dżentelmeńskie, wyspiarskie, brytyjskie zasady po tym co usłyszałem à propos Niemców powinienem wstać i wyjść. To jest absolutny skandal, żeby wypowiadać tego typu insynuacje pod adresem Niemców, kogokolwiek, nie mając na to żadnych rzetelnych dowodów - odpowiedział ksiądz Gurzyński.Polecamy subskrybować kanał Pikio TV na Youtube co można zrobić pod tym LINKIEMPolub Pikio.pl, by być na bieżąco:

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News