Artur Zawisza odniósł się do udostępnionego w sieci nagrania, na którym oszukany przez rozmówcę Paweł Kukiz, obraża narodowca i opowiada, że najchętniej by go pobił. Narodowiec uważa, że nigdy nie „latał” za Kukizem, a gdy się spotykali, muzyk traktował go normalnie. 

Nienawidzę Zawiszy kurwa, jak go widzę to białej gorączki dostaję. Albo tych psychopatów, którzy mówią, że należy Żydów mordować, kurwa, albo murzyna zastrzelić, dostaję białej gorączki – Jak za mną chodził ten – nie nagrywasz mam nadzieję? – Jak za mną jeździł ten skurwysyn, ten Zawisza, wszędzie.. chciałem mu z dyni przypierdolić… – mówi Kukiz.

Zawisza odniósł się do słów Kukiza. Poniżej pełna odpowiedź:

„Szanowni Państwo, z przykrością zamieszczam ten wpis, lecz proszony jestem o komentarz do słów wypowiedzianych na mój temat przez pana Pawła Kukiza.

Primo, co do bycia „skurwysynem”, którego pan Paweł Kukiz „nienawidzi” i któremu chciał „wypierdolić”, to ludzkich uczuć nie będę komentował, bo to zostawiam psychologom.

Secundo, co do „mordowania Żydów” i „zastrzelenia Murzynów”, to odsyłam do moich licznych wypowiedzi pisanych i mówionych, które są powszechnie dostępne w internecie, z których jednak żadna nie dotyczy takich zagadnień.

Tertio, co do „jeżdżenia za” Pawłem Kukizem, to spotkałem się z nim w lipcu zeszłego roku czterokrotnie: na Jasnej Górze, gdzie uczestniczyłem w Światowym Kongresie Kresowian po raz kolejny w moim życiu, zaś pan Paweł Kukiz po raz pierwszy; na Łużycach, gdzie bawiłem się na weselu Roberta Winnickiego, którego znam dłużej niż pan Paweł Kukiz, który także został na nie zaproszony; w Tenczynku, gdzie zostałem zaproszony na otwarcie browaru przez mojego kolegę Marka Jakubiaka, który zaprosił też pana Pawła Kukiza; w Borzęcinie, gdzie podczas święta gminy spałem w domu rodzinnym trzech braci Kwaśniaków, z których jeden jest tejże gminy wójtem, a ja znam ich od dwudziestu lat m. in. ze Zjednoczenia Chrześcijańsko-Narodowego, o którym wtedy pan Paweł Kukiz śpiewał „ZChN zbliża się”, a w lipcu zeszłego roku koncertował na zaproszenie wójta.

Do tego ostatniego punktu dodam, iż podczas wesela Roberta Winnickiego nie zamieniłem ani jednego słowa z panem Pawłem Kukizem, za to rozmawiał z nim i zbierał autografy dla kolegów mój wówczas 9-letni syn Wojtek. Gdy tydzień później spotkałem pana Pawła Kukiza po koncercie w małopolskim Borzęcinie, w pierwszych słowach zapytał mnie on: „jak tam mój Wojtuś?”… Wtedy nie zdecydował się nazwać mnie „skurwysynem”, którego „nienawidzi” i chce mu „wypierdolić”.

Nagrano Kukiza: Sku*wysyna Zawiszy nienawidzę, chciałem mu z dyni przyp*erdolić (audio)

Kukiz nagrany. Sugeruje, że to on „rozwalił Ruch Narodowy” (audio)

 

POLUB FANPAGE PLURALISTYCZNEGO, BEZSTRONNEGO SERWISU O POLITYCE, BY BYĆ NA BIEŻĄCO


Obserwuj Pikio.pl na Twitterze, tam więcej informacji!

...

Zobacz również