Aktorki M jak Miłość walczą ze sobą na planie! "Jest zawiść, zazdrość"

Aktorki M jak Miłość walczą ze sobą na planie! "Jest zawiść, zazdrość"

Na planie M jak Miłość panuje konflikt między aktorkami. Teresa Lipowska opowiada w wywiadzie, jak wyglądają kulisy ich pracy. Aktorstwo to nie tylko sielskie życie i światła reflektorów. Praca na planie filmowym wiąże ze sobą wiele przykrości, w tym ostrą rywalizację, a nawet zawiść, szczególnie między głównymi aktorkami.

Serialowa Barbara Mostowiak to ikoniczna postać w M jak Miłość. Aktorka nie jest jednak wyłącznie gwiazdą serialu TVP, ma na swoim koncie wiele poważnych ról, zarówno telewizyjne, jak i teatralne. Pomimo swojego ogromnego stażu aktorka wyznaje, że nadal doświadcza zawiści i zazdrości w swoim środowisku pracy.

Na planie M jak Miłość panuje zawiść i zazdrość

"My kobiety w każdym zawodzie mamy trudniejsze momenty i łatwiejsze. U nas podstawową sprawą jest fart. Szczęście, bo mamy bardzo wiele zdolnych kobiet. Jeżeli mamy szczęście, mamy fart, to ta droga jest łatwiejsza, bo nas zauważają, bo zarabiamy, bo jesteśmy lubiane... (...) - wyznaje aktorka "M jak miłość". "Myślę, że szacunek jest bardzo ważną rzeczą, bo też trzeba się odpowiednio zachować, jeżeli się nam poszczęściło. Popatrzeć troszeczkę na boki, że nie wszystkim się poszczęściło, ale to jest we wszystkich zawodach, absolutnie. U nas jest troszeczkę zawiść, troszeczkę zazdrość... (...) My lubimy dłubać nie tam, gdzie trzeba. A szkoda." Czy nieprzyjazne otoczenie pracy wpłynie na pracę nad serialem M jak Miłość? Teresa Lipowska jest jedną z bardziej szanowanych aktorek, całe życie poświęciła teatrowi i planom zdjęciowym. Miejmy nadzieję, że to doświadczenie przyda się w rozwiązaniu konfliktu między aktorkami. Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Coś złego dzieje się z Wiśniewskim. Myśli o śmierci
  2. Widzowie w szoku! Z hitowego show TVN WYRZUCONO dwie uczestniczki
  3. Ten zwierzak dokonał cudu! Ludziom się nie udawało
  4. Polska piosenkarka zlinczowana! Wszystko przez zdjęcie z córką
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News