Zauważył w oknie zakrwawionego mężczyznę. Prawda była gorsza niż najstraszniejsze wyobrażenia

Zauważył w oknie zakrwawionego mężczyznę. Prawda była gorsza niż najstraszniejsze wyobrażenia

Makabryczne sceny rozegrały się w Rudzie Śląskiej. Policjanci zabezpieczają mieszkanie, w którym 26-letni mężczyzna dokonał okrutnego mordu na członkach swojej rodziny. Pogotowie Ratunkowe w Katowicach poinformowało, że jedna osoba nie żyje, a dwie są ciężko ranne.

Policję na miejsce zdarzenia wezwał sąsiad, który około godziny 10 zauważył w oknie mieszkania zakrwawioną postać wołającego o pomoc mężczyzny. Na miejsce wezwano cztery składy Pogotowia Ratunkowego.

Rzeź w zaciszu domowym

Jak się okazało, ofiary napadu oraz nożownik byli spokrewnieni. 26-letni bandyta, oprócz mężczyzny wzywającego o pomoc ugodził nożem także dwie inne osoby. Jego ofiarą padli 23-letni brat, 56-letni ojciec oraz 80-letnia babcia. Niestety starsza kobieta nie przeżyła makabrycznego ataku swojego wnuczka. Co gorsza, liczba ofiar nożownika może wkrótce wzrosnąć. Z informacji, których udzieliło Wojewódzkie Pogotowie Ratunkowe w Katowicach wynika, że pozostałe ofiary znajdują się w stanie krytycznym i walczą w szpitalu o życie. Także napastnik odniósł obrażenia, których doznał ze strony broniących się domowników. Motywy nożownika i przyczyna jego bestialskiego ataku pozostają nieznane. Sprawę bada policja. Źródło: gazeta.pl
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News