Musicie uważać co jecie, ponieważ możecie źle trafić. Zatruta żywność w Polsce! Masowe zatrucia polaków. Dokładnie sprawdźcie co zjadacie.

Masowe przypadki zatruć w Radomiu. Ludzie po zjedzeniu wyrobów cukierniczych z jednej z radomskich piekarni trafiają do szpitala. Zatruta żywność zmusiła 14 osób, aby udali się do szpitala. Odnotowano ponad 70 przypadków, a zatrutych może być nawet 90 osób.

ZOBACZ TAKŻE: PRZERAŻAJĄCA CHOROBA WRÓCIŁA DO POLSKI PO 50 LATACH! DZIECI MASOWO GINĄ, RODZICE W ROZPACZY

Zatruta żywność do eliminacji

Sanepid już się tym zajmuje, zamknął zakład i wstrzymał produkcje wyrobów. Przeprowadzą w nich dezynfekcje. Wszystkie osoby, które w ostatnim czasie w Radomiu jadły wyroby cukiernicze i źle się czują, proszone są o zgłoszenie się do lekarza.

ZOBACZ TAKŻE: BIEDRONKA OSZALAŁA! NARAZI SWOICH KLIENTÓW NA CIĘŻKIE CHOROBY

Narażonych na zatrucie pokarmowe może być ponad 90 osób. Wśród 70, u których potwierdzono intoksykację znajdują się klienci, którzy kupowali wyroby wspomnianej piekarni oraz pracownicy zakładu produkcyjnego i sklepów, w których owe słodycze sprzedawano. W trakcie kontroli zostały pobrane do badań laboratoryjnych próbki podejrzanych wyrobów cukierniczych wraz z surowcami, próbki wody; poddano też badaniom personel zatrudniony przy produkcji i sprzedaży – mówi rzeczniczka Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Radomiu Małgorzaty Gregorczyk.

Źródło: telewizjarepublika.pl

Nie chcesz się przeziębić? Jedz TE rzeczy!


Za tak wykonaną pracę kogoś powinni zwolnić... [ZDJĘCIA]

...

Zobacz również