Zastępca Pawła Adamowicza spotkał się z matką mordercy. Padły wzruszające słowa

Zastępca Pawła Adamowicza spotkał się z matką mordercy. Padły wzruszające słowa

Zastępca Pawła Adamowicza zdecydował się na niezwykle zaskakujący krok. Piotr Kowalczuk spotkał się z matką Stefana W., który zamordował prezydenta Gdańska. W czasie rozmowy oraz tuż po nej padły naprawdę ważne, poruszające słowa.

Zastępca Pawła Adamowicza ds. Polityki Społecznej, Piotr Kowalczuk przeżywa teraz zapewne ogromny ból oraz cierpienie. Samorządowiec pożegnał 14 stycznia bliskiego przyjaciela i współpracownika, jednak w swej żałobie nie chce zapominać o obowiązkach, ale także odruchach dobrego serca, ludzkiej uprzejmości.

Zastępca Pawła Adamowicza spotkał się z matką Stefana W.

Co ciekawe, urzędnik zdecydował się dziś na niespodziewaną wizytę u matki mordercy Pawła Adamowicza, Stefana W. czym niezwykle zaskoczył krajową opinię publiczną. Działacz opublikował na portalu społecznościowym zdjęcie ze spotkania oraz podzielił się z internautami bardzo ważnymi słowami, które dziś wielu z nich rozważa. - Jestem po spotkaniu z mamą sprawcy. Miasto zaoferowało pomoc rodzinie. Oni też przeżywają swój dramat, są zszokowani i zdruzgotani, łączą się w bólu z najbliższymi Prezydenta oraz gdańszczankami i gdańszczanami - napisał Piotr Kowalczuk, pogrążony wyraźnie w głębokim smutku i żałobie. - Prosimy, by tak jak zawsze życzył sobie tego nasz Prezydent objąć wszystkie ofiary tej tragedii modlitwą, opieką i wsparciem. Nie może być naszej zgody na hejt, przemoc oraz słowa, które ranią i zabijają... - dodał także zastępca Pawła Adamowicza, czym poruszył serca opinii publicznej, wciąż niemogącej pogodzić się z tragedią. DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ I FILMEM

Jak internauci zareagowali na spotkanie zastępcy zmarłego prezydenta Gdańska z matką mordercy?

W sekcji komentarzy pod fotografią opublikowaną na Facebooku nie zabrakło wielu ciepłych słów poparcia pod adresem Piotra Kowalczuka oraz podjętej przez niego inicjatywy. Internauci twierdzili, że podobny przykład jest obecnie bardzo ważny, potrzebny i może zdziałać wiele dobrego. - Nasz Prezydent tak na pewno życzyłby sobie tego - miał wiele empatii... - stwierdziła jedna z wyraźnie poruszonych zdarzeniami internautek. - Myślę o niewyobrażalnej tragedii córek naszego prezydenta ale też o tragedii rodziny zabójcy, która będzie niosła ciężar czynu brata i syna... - dodała kolejna użytkowniczka Facebooka. - W normalnym kraju i normalnym społeczeństwie tak to właśnie powinno wyglądać. I być po prostu normalnością - stwierdził inna, pogrążona w rozmyślaniach na temat wstrząsającej tragedii, jaką była śmierć Pawła Adamowicza. Zastępca Pawła Adamowicza Fot. Facebook/Piotr KowalczukZOBACZ TAKŻE:
  1. Najbardziej znienawidzony człowiek w internecie aresztowany. Cieszył się ze śmierci Adamowicza
  2. Ilona Felicjańska oskarża byłego męża o swoje uzależnienie! „Przemoc psychiczna i…”
  3. To on spędził ostatnie godziny przy Pawle Adamowiczu. Opowiedział o trudnym pożegnaniu
  4. Edytę i Czarka Pazurów dzieli 26 lat! Kim jest żona słynnego aktora?
  5. Ksiądz ohydnie skomentował atak na Pawła Adamowicza. Teraz poniesie konsekwencje
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News