Zaskakujący wymysł kuwejckiego imama. Przekonuje, że Spongebob zmienia dzieci w gejów (video)

Zaskakujący wymysł kuwejckiego imama. Przekonuje, że Spongebob zmienia dzieci w gejów (video) Źródło: fot. youtube - wikimedia commons

Do zaskakujących wniosków dotyczących wpływu popularnej bajki "Spongebob Kanciastoporty" na dzieci doszedł jeden z kuwejckich imamów. W swoich kazaniach twierdzi bowiem, że bohater kreskówki - mała żółta gąbka, jest postacią, która przemienia dzieci w homoseksualistów.

Kaznodzieja Nabil Al-Awadi słynie ze swoich mów skierowanych przeciwko społeczeństwom Europy Wschodniej oraz Stanów Zjednoczonych. Tym razem jednak, jak twierdzi, odnalazł fałszywe treści w "żydowskiej manipulacji", którą jest jedna z najpopularniejszych kreskówek na świecie - "Spongebob Kanciastoporty". Według imama sposób, w który przedstawiony jest główny bohater bajki, ma przemieniać dzieci w homoseksualistów. Dlaczego? Ponieważ wykonuje kobiece ruchy, ma rzęsy jak kobieta, często się boi i płacze, jest za mało męski. Co jeszcze bardziej oburzające dla Al-Awadiego, przyjaciółką Spongeboba jest wiewiórka Sandy - postać damska, która jest odważna, zna karate i broni gąbki. To odwrócenie ról według kaznodziei prowadzi do niebezpiecznej w jego mniemaniu przemiany dzieci.

Oprócz tych zadziwiających wniosków Al-Awadi przekonuje, że za wszystkim tym stoją Żydzi. Twierdzi bowiem, że poprzez umieszczane w kreskówkach znaki, wpływają oni na podświadomość oglądających dzieci, dzięki czemu mogą rządzić światem.

Teoria spiskowa imama zdecydowanie jest zaskakująca. Tak jak w przypadku przeinterpretowywania innej znanej bajki "Teletubisie", na pewno najbardziej szokuje ona tych, którzy z wymienionymi kreskówkami mają styczność lub się na nich wychowali i nie czują wcale manipulacyjnego wpływu Żydów, którego tak pewny jest imam.

https://www.youtube.com/watch?v=MmXTrTluab8
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News