Różne zaskakujące materiały udostępniają politycy i dziennikarze w internecie. Niekiedy trudno oprzeć się wrażeniu, że nie do końca potrafią zrozumieć poczucie humoru lub wyczucie smaku swoich czytelników.

Taka sytuacja przydarzyła się w środę szefowi portalu internetowego TVP.info. Samuel Pereira udostępnił za pośrednictwem Twittera przedziwne zdjęcie. Fotografia przedstawia waginę wykonaną z papieru i jest opatrzona podpisem „cipka na środę”.

Feministki walczące o to, by kobiety nie traktować instrumentalnie przez pryzmat ciała – skomentował zdjęcie Pereira.

Zapytany o kontekst zdjęcia, dziennikarz odparł, że znalazł je na stronie „feministycznego magazynu „kobiecego” z obsesją na punkcie seksu”. Jego zdaniem zdjęcie świetnie obrazuje kuriozalność działania organizacji feministycznych.

Gdyby grupa facetów założyła organizację, której zajęciem byłoby malowanie i rozmawianie o penisach, to szybko zostaliby ogłoszeni kretynami – stwierdził udostępniając ponownie swój tweet.

Zdjęcie spodobało się większości internautów śledzących Pereirę na Twitterze. Znalazły się jednak także komentarze negatywne, a nawet złośliwe.

– To nie jest protest feministek, tylko instalacje artystki – proszę nie manipulować i dyskusji o sztuce nie przenosić na grunt ideologiczny – wyjaśniła internautka.

Kup sobie jeszcze piłę motorową bo będzie to jedyne rżnięcie na jakie możesz liczyć – skomentował złośliwie twitterowicz.

fot. twitter.com/SamPereira_

Źródło: wiadomosci.wp.pl

Jak Kaczyński zaczynał karierę zawodową? Nie zgadniesz! Pierwsze prace polityków


Czy husaria nosiła skrzydła? Możesz się zdziwić! Znane fakty historyczne, które nie są prawdą

...

Zobacz również