Zaskakujące zachowanie Marine Le Pen po porażce. Weszła na parkiet i... (VIDEO)

Zaskakujące zachowanie Marine Le Pen po porażce. Weszła na parkiet i... (VIDEO) Źródło: źródło: twitter.com/FranceNews24

To zachowanie Marine Le Pen totalnie zaskoczyło wszystkich. Jej przeciwnicy nie wiedzą, co powiedzieć, a wyborcy są w szoku. Wychodzi bowiem na to, że kandydatka Frontu Narodowego niespecjalnie przejęła się porażką.

Wszystko przez nagranie, które ukazuje chwile po tym, jak ogłoszono wyniki wyborów we Francji. Marine Le Pen nie miała szczęścia i zanotowała wynik dwa razy gorszy od tego, który uzyskał Emmanuel Macron. Tym samym kandydatka na prezydenta Francji podzieliła los swojego ojca, który w przeszłości także niejednokrotnie przegrywał w wyborach prezydenckich. Mimo to Le Pen nie zdaje się wcale przybitą przegraną z centrystą. Nagranie, które zostało opublikowane przez France News 24 na Twitterze ukazuje Le Pen oddającą się... beztroskiemu tańcu na parkiecie. W tle słychać znaną piosenkę Joan Jett - I love rock and roll. Kocie ruchy kandydatki prawicy i jej szeroki uśmiech przypominają raczej fetowanie sukcesu, zamiast żal po przegranej.

Następny artykuł
0 Skomentuj

Którego twardziela z Pierwszej Miłości wolisz?

Komentarze 0

Ocena artykułu