Wyniki najnowszych badań na pewno nie przypadną do gustu entuzjastom siłowni. Najlepiej wypadli w nich ci, którzy według stereotypów są samotnikami i nie spotykają kobiet, bo ciągle grają na komputerze lub konsolach. 

Badania przeprowadzono na zlecenie brytyjskiej firmy VoucherCodesPro zajmującej się oszczędzaniem pieniędzy. Zgodnie z wynikami gamerzy  zdecydowanie wyprzedzają grupy różne grupy społeczne.

Cała akcja była związana z przeprowadzanymi badaniami nad obowiązującymi stereotypami. Wzięło w niej udział ponad dwa tysiące pełnoletnich osób. W ankiecie pytano między innymi o to jacy partnerzy najbardziej pasują kobietom. W pierwszej trójce znaleźli się hipsterzy, gamerzy i osoby chodzące na siłownie.

Twórców badania najbardziej zaskoczyły odpowiedzi na pytanie o częstotliwość stosunków w tygodniu. Na pierwszym miejscu uplasowali się właśnie gamerzy, którzy zaspokajają swoje potrzeby aż 6 razy. Za nimi są hipsterzy z wynikiem 4 stosunków. Najgorzej wypadła grupa ojców, według odpowiedzi uprawiają seks raz na dwa tygodnie.

Być może stereotyp samotnego gamera odchodzi do lamusa. Zważywszy na to, że według sondy uprawiają stosunek sześć razy częściej niż entuzjaści siłowni.

Polub fanpage pluralistycznego, bezstronnego portalu o polityce i społeczeństwie :

wk źródło:unilad.co.uk

Zobacz również