W ostatnim czasie znów coraz głośniej jest o sprawie tajemniczej śmierci Andrzeja Leppera. Przy tej okazji media chętnie powracają do przypominania założeń jego polityki oraz proszą członków Samoobrony o związane z nim wspomnienia, które bywają naprawdę zaskakujące. Jedna z jego współpracowniczek stwierdziła na przykład, że PiS… wypełnia testament byłego ministra rolnictwa i rozwoju wsi.

Renata Beger, która niedawno odbyła rozmowę na temat Leppera z dziennikarką „Wprost”, zadziwiła wszystkich swoją opinią na temat związku między Samoobroną a partią obecnie rządzącą w naszym kraju. Polityk przyznała, że koalicja między ugrupowaniami rzeczywiście nie udała się najlepiej, jednak prezes PiS zapamiętał wiele z tego, co próbował zrealizować właśnie Andrzej Lepper.

– Dobrze chociaż, że z tego, co głosił Andrzej Lepper, sporo zostało w głowach Jarosława Kaczyńskiego i jego ludzi. Cieszę się, że PiS kontynuuje to, co Andrzej zaczął – powiedziała bezpośrednio Beger.

Tymi słowami zadziwiła wielu obserwatorów polskiej sceny politycznej. Swoim otwartym stwierdzeniem po raz kolejny sprowokowała burzliwą dyskusję wśród wielu wyborców.

...

Zobacz również

Zobacz również