W ostatnim czasie stale zaogniającym się konfliktem między Stanami Zjednoczonymi a Koreą Północną żyje cały świat. Nic więc dziwnego, że każde doniesienia na ten temat elektryzuje opinię publiczną.

Furorę w sieci robi wypowiedź znanego brytyjskiego jasnowidza, Craiga Hamiltona-Parkera. Jego zdaniem „dni Kim Dzong Una są już policzone”.

Twierdzi, że będziemy świadkami utraty władzy przez koreańskiego przywódcę już na przełomie 2017 i 2018 roku. Przewiduje również koniec islamu.

Wiele tradycyjnych religii opierających się na ślepej wierze upadnie, a ludzie zaczną szukać bezpośrednich doznań duchowych. Do 2025 r. miliony ludzi porzucą islam. Chrześcijaństwo również przejdzie w tym czasie duchową metamorfozę, a wierni będą poszukiwać doświadczeń mistycznych w modlitwie lub medytacji – twierdzi jasnowidz.

Mimo iż wiele osób nie dowierza w tego typu przepowiednie, to prawdą jest, że brytyjski jasnowidz nieraz trafnie przewidywał już wydarzenia o charakterze globalnym. Wielu z internautów uważa, więc że i tym razem może mieć rację.

źródło: strefatajemnic.onet.pl

...

Zobacz również

Tego świat nie widział! Unikalne zdjęcia Korei Północnej

Zobacz również