Choć o powodach „urlopu” Marzeny Paczuskiej spekulowano od kiedy na niego wyjechała, informacja o jej zwolnieniu zaszokowała opinię publiczną. Teraz, Jacek Kurski powiedział na temat byłej szefowej „Wiadomości” coś jeszcze bardziej zaskakującego.

Marzenę Paczuską zastąpi Jarosław Olechowski, który do tej pory pełnił funkcję reportera i wydawcy programu. Była szefowa „Wiadomości” sprawiała wrażenie oburzonej decyzją o zwolnieniu. Dowiedziała się o nim od szefa Telewizyjnej Agencji Informacyjnej na Twitterze.

Teraz głos w sprawie zwolnienia Paczuskiej zabrał kierujący TVP Jacek Kurski. Ma zaskakujące informacje na temat dalszych losów byłej szefowej „Wiadomości”.

 – Uprzedzono mnie o nowej formule wzmocnienia programów informacyjnych, w tym „Wiadomości”. Honoruję prawo dyrekcji TAI do dobierania sobie szefów redakcji. Przedstawię redaktor Marzenie Paczuskiej propozycję awansu zawodowego w strukturach Telewizji Polskiej – mówił dla Wirtualnych Mediów Kurski.

Wygląda na to, że szefowi TVP zależy na pielęgnowaniu dobrych relacji z Paczuską. Jego postawa zaskakuje zważywszy na okoliczności, w jakich była szefowa „Wiadomości” dowiedziała się o swoim zwolnieniu.

źródło: Wirtualne Media

...

Zobacz również