Dominik Tarczyński to człowiek o wielu twarzach. W przeszłości zasłynął szczekaniem na sali plenarnej, a ostatnio fantazjami na temat bielizny Joanny Schmidt z Nowoczesnej. Tym razem wystąpił w całkowicie nowej roli.

W jednym z programów publicystycznych poseł opcji rządzącej cytował słowa z filmu „szósty zmysł”, w którym główny bohater widział duchy. Jak się okazuje, faktycznie ten temat nie jest mu obcy.

Tym razem pojawił się w programie „Miasto Kobiet”, w którym opowiedział o swoich doświadczeniach ze zjawiskami paranormalnymi. Pochwalił się, że przez pewien czas był asystentem świeckim znanego brytyjskiego egzorcysty, ks. Jeremiego Daviesa, który założył Międzynarodowe Stowarzyszenie Egzorcystów.

Poruszały się przedmioty, osoby pluły gwoździami, znały twoje grzechy, mówiły w kilku językach. Ja to widziałem na własne oczy – wspomina tamte czasy Tarczyński.

Złośliwi internauci drwią, że być może poseł naoglądał się zbyt wielu horrorów. On sam zapewnia jednak, że widział zjawiska rodem z tego rodzaju filmów w realnym świecie.

Kilkaset osób zgłosiło się z prośbą o pomoc, bo psychiatrzy nie mieli dla nich wyjaśnienia – zapewniał Dominik Tarczyński.

https://www.youtube.com/watch?v=1CuF_GBTFOQ&t=1s

...

Zobacz również