W internecie można znaleźć tak naprawdę wszystko. Łącznie z różnego rodzaju wyznaniami i zakładami seksualnymi. Proponowały je swoim fanom nawet takie gwiazdy, jak Madonna, która miała zaspokoić oralnie wszystkich, którzy zagłosują na Hillary Clinton, ale i znane w branży filmów dla dorosłych aktorki przy okazji różnego rodzaju wydarzeń sportowych, czy kulturalnych. Zazwyczaj kończyło się to porzuceniem planów, jednak nie w przypadku Paoli Saulino.

Aktorka branży pornograficznej mieszka w Stanach Zjednoczonych, jednak z pochodzenia jest bardzo zakochaną w swoim kraju Włoszką. Z tego powodu przejmują ją na swój sposób bieżące sprawy polityczne w państwie. Gdy w 2016 roku Włosi mieli zagłosować w referendum nad zmianami w konstytucji, Saulino, chcąc ich od tego odwieść, zaproponowała seks oralny każdemu, kto zakreśli na karcie „nie”.

Tak jak chciała, obywatele odrzucili propozycję premiera. Wtedy jednak pojawił się problem – przyszedł czas na realizację zobowiązania. Saulino o dziwo postanowiła to zrobić i wyruszyła w ogólnokrajową „The Pompa Tour” (po włosku pompa znaczy to samo, co po polsku).

Trasa aktorki prowadziła przez całe Włochy i część Wielkiej Brytanii. Jak się pochwaliła, udało jej się „podziękować” podczas niej około 400 mężczyznom. Na „nie” zagłosowało aż 19 mln obywateli, więc spełnienie całego zobowiązania musiałoby zająć dość długi czas.

Obiecała też piłkarzom ukochanego klubu Napoli, że im także „podziękuje”, jeśli uda im się wygrać Ligę Mistrzów. Drużyna odpadła jednak z rozgrywek.

Jak się okazuje, jeszcze wiele może zaskoczyć internautów. Jedni brzydzą się akcją i ją potępiają, inni traktują jako dobrą zabawę. Mimo wszystko Saulino zdobyła to, na co najbardziej jej zależało, czyli rozgłos.

...

Zobacz również

fot. instagram/ Paola Saulino
fot. instagram/ Paola Saulino