Zaskakująca akcja internautów. TVP zagotuje się ze złości

Zaskakująca akcja internautów. TVP zagotuje się ze złości

Po tym jak jeden z najsłynniejszych polskich kucharzy, Robert Makłowicz, został zwolniony z TVP, w internecie zawrzało. Jego obrońcy planują w ciekawy sposób wyrazić sprzeciw wobec decyzji państwowej telewizji.

Przypominamy, że Makłowicz został zwolniony z TVP po tym, jak oskarżył telewizję o bezprawne wykorzystanie jego wyrwanej z kontekstu wypowiedzi w spocie promocyjnym. Kucharz w polskiej telewizji obecny był przez prawie 20 lat. Decyzja TVP spotkała się z ostrą falą krytyki.

Fani Makłowicza wpadli na bardzo kreatywny pomysł jak wyrazić sprzeciw wobec brutalnego zerwania współpracy z kucharzem. Zorganizują oni wielkie gotowanie pod siedzibą TVP.

 -  Nasze wydarzenie ma być wyrazem wsparcia dla Pana Roberta Makłowicza i sprzeciwem wobec działań władz mediów publicznych, które eliminują wszystkie postaci niezgadzające się z przyjętą przez nie linią polityczną – czytamy na stronie wydarzenia.

Organizatorzy wielkiego gotowania uprzedzają sugestie i podkreślają, że nie są powiązani z żadną opcją polityczną i nie działają z niczyjej inspiracji.

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News