Kaczyński obiecuje kolejne 600 plus

Kaczyński obiecuje kolejne 600 plus Źródło: YouTube - Prawo i Sprawiedliwość

Zasiłek obiecany przez prezesa PiS z pewnością ucieszy wielu Polaków. Okazuje się, że niebawem będziemy mogli liczyć na kolejne pieniądze. Zdradzamy, kto będzie mógł liczyć na pomoc.

Zasiłek pobierany jest przez wiele tysięcy Polaków, którzy bardzo cenią sobie to, że państwo stara się o nich dbać. Okazuje się, że już niebawem wiele osób będzie mogło cieszyć się z kolejnego świadczenia, które sprawi, że komfort życia części Polaków znacznie wzrośnie. O wszystkim postanowił poinformować sam Jarosław Kaczyński, mówiąc o swoim projekcie.

Nie jest to pierwszy pomysł tego typu partii rządzącej. Wielką popularnością cieszyło się 500 plus, które zostało rozszerzone niedawno również na pierwsze dziecko. Powstał także specjalny zasiłek dla rolników, który oferował pieniądze za zwierzęta w gospodarstwie. Okazuje się, że to właśnie ta grupa już niebawem będzie cieszyła się z kolejnych zasiłków. Pojawiły się pierwsze szczegóły.

Zasiłek 600 plus zostanie wprowadzony niebawem

- 7 września będziecie państwo mogli usłyszeć, jaki jest nowy program rolny PiS - stwierdził krótko Jarosław Kaczyński, wyznając, że chodzi o zasiłek dla rolników.

Znany polityk został również zapytany o to, co dokładnie będzie sprawiało, że Polacy będą otrzymywać wysokie dopłaty. Pojawiło się już kilka pierwszych szczegółów. Chodzi ponoć o rozbudowę wodociągów, program "mój prąd" oraz inne innowacje.

Jarosław Kaczyński odniósł się również do obecnego kształtu programów społecznych, które okazują się być bardzo popularne, w związku z czym przewiduje się zwiększenie kwoty potrzebnej na wydatki w tym celu. Jak na razie nie ujawniono, ile miałby wynosić łączny koszt wszystkich zasiłków po planowanym zwiększeniu przeznaczonej kwoty.

Zasiłek 600 plus zdobędzie wielką sławę

- Mamy 500 złotych od krowy i 100 złotych od świni. Ten program jest realizowany i będzie na niego więcej pieniędzy, niż początkowo sądziliśmy - stwierdził wprost Jarosław Kaczyński, ogłaszając wielki sukces stworzonych przez siebie programów, które niebawem zostaną dodatkowo wzbogacone o kolejne świadczenie socjalne dla Polaków.

Dzisiaj grzeje: 1. Nagły rozdzierający krzyk obudził resztę wczasowiczów. 13-latek zetknął się z zagrożeniem, którego nie przewidział nikt
2. Emerytura. Osoby urodzone po 1948 r. mogą się dostać specjalną rekompensatę

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- Wspieramy koła gospodyń wiejskich, wspieramy ochotnicze straże pożarne. Wspieramy dlatego, że to są takie autentyczne ruchy społeczne na wsi i chcemy, żeby tych ruchów było jak najwięcej, żeby były jak najsilniejsze. Popieramy polską wieś nie tylko dlatego, że uważamy, iż każdy Polak musi mieć realnie równe prawa, a nie tylko te zapisane w konstytucji, ale dlatego, że wiemy, iż wieś jest źródłem wartości, że polskość wyrosła ze wsi - zakończył były premier.

  1. Najmądrzejsze znaki zodiaku. Te 4 zodiaki mają najwyższe IQ, biją resztę na głowę
  2. Uwielbiana aktorka znów walczy z bezlitosnym rakiem. „Wolę nie wiedzieć, ile czasu mi zostało”. Lekarze nie dają jej żadnych szans
  3. Żona w dzień pogrzebu męża dowiedziała się o ciąży. Ścięło ją z nóg, gdy usłyszała co lekarze mają jej do powiedzenia
  4. Pozbawili ciężarną suczkę oczu, odcięli ucho, złamali szczękę. To co dzisiaj zwierze robi dla ludzi ściska za gardło
  5. Oczy wychodzą z orbit, nagranie trafiło do sieci. Gwiazda "M jak miłość" jako homoseksualna bohaterka gorąco całuje partnerkę

źrodło: Super Express

Następny artykuł
0 Skomentuj

Którego twardziela z Pierwszej Miłości wolisz?

Komentarze 0

Ocena artykułu