Kobiety przekazują sobie recepturę z rąk do rąk. Ponoć mężczyzna szybko się oświadcza, gdy zje tak niezwykły obiad z kurczaka

Kobiety przekazują sobie recepturę z rąk do rąk. Ponoć mężczyzna szybko się oświadcza, gdy zje tak niezwykły obiad z kurczaka Źródło: unsplash.com/ Gift Habeshaw

Zaręczyny mogą w końcu stać się prawdą po zjedzeniu tego dania? Kobiety znalazły przepis na kurczaka, po zjedzeniu którego mężczyźni szybciej decydują się na oświadczyny. Przepis pojawił się już w sieci i bije rekordy popularności.

Zaręczyny to moment, na który czeka każda zakochana kobieta. Po znalezieniu tego jedynego mężczyzny, propozycja małżeństwa jest bardzo wyczekiwaną chwilą. Każdy wyobraża sobie ten dzień inaczej: dla części ludzi istotne okaże się miejsce, w którym padnie to pytanie, a dla reszty będzie to zupełnie nieistotne, skupiając się tylko na tym, jak wygląda pierścionek. Oświadczyny to też znak, że przygotowania do ślubu mogą się w końcu rozpocząć.

Tylko co zrobić, jeżeli ukochany zwleka z zadaniem tego pytania? Okazuje się, że jest metoda na to, aby przyspieszyć jego decyzję. Nie chodzi o wyjście z inicjatywą, a o niesamowity przepis na danie, które w niewytłumaczalny sposób nakierowuje mężczyzn na szybkie oświadczyny. 

Zaręczyny dzięki daniu z kurczaka?

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

To wszystko może wydawać się zabawne, ale są dowody na działanie tej metody. Kobieta, która przyrządziła danie w ten sposób, już na drugi dzień była zaręczona. Po podzieleniu się przepisem z koleżankami, ruszyła lawina. Ponad 80 kobiet dostało wymarzone pierścionki, a dzisiaj są już po ślubie.

Składniki niezbędne do przygotowania zaręczynowego dania to: 1 kurczak, pół szklanki świeżego soku z cytryny, 3 całe cytryny, 1 łyżka stołowa soli gruboziarnistej, pół łyżeczki świeżo pieprzu oraz świeże zioła do przybrania (4 gałązki rozmarynu, 4 gałązki szałwii, 8 gałązek tymianku i 1 pęczek pietruszki). 

Wykonanie dania należy rozpocząć od rozgrzania piekarnika do 200 stopni. Trzeba umyć kurczaka i usunąć z niego podroby. Następnie wysusz go ręcznikami papierowymi i umieść go piersią do dołu w brytfance. Tak ułożonego kurczaka oblej na zewnątrz i w środku sokiem z cytryny, a później przypraw solą i pieprzem.

Cytryny należy nakłuć widelcem w różnych miejscach, a następnie włożyć je do kurczaka. Tak przygotowany kurczak ląduje w piekarniku na 15 minut. Najważniejsze jest, żeby w tym momencie piec go bez przykrycia. Po upływie tego czasu trzeba go wyjąć z piekarnika i przewrócić na drugą stronę. I ponownie włożyć do piekarnika, jednak tym razem na godzinę.

Dzisiaj grzeje: 1. NIE ŻYJE wybitna Polka. W wieku 44 lat miała tragiczny wypadek
2. Samochody przejeżdżały, a on gwałcił ją bez opamiętania. Nikt nie reagował

Przed pokrojeniem upieczonego kurczaka należy odczekać około 10 minut. Następnie przyprawić go trzeba pozostałym ziołami. Teraz pozostaje już tylko czekać, aż jego magia zacznie działać, a na palcu pojawi się pierścionek. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Lidl w pośpiechu wycofuje wadliwy produkt. Stwarza ZAGROŻENIE DLA ŻYCIA!
  2. Kryzys w małżeństwie Małgorzaty Kożuchowskiej. Tabloid wylicza jej WSZYSTKICH mężczyzn, nie jest dobrze
  3. Tata Kubusia przeżył istny dramat. Jego 3-letni syn zmarł, bo przeszkadzał w igraszkach mamie i kochankowi
  4. Najbardziej niesamowity w inteligencji znak zodiaku. Żaden inny mu nie dorównuje
  5. Nagle pan młody odwrócił się od ołtarza. Powiedział 4 zdania synkowi narzeczonej, po których zapadła cisza   

źródło: papilot

Następny artykuł