Mężczyzna od dawna planuje idealne zaręczyny. Boi się, że jeden szczegół może zrujnować jego zamiary

Mężczyzna od dawna planuje idealne zaręczyny. Boi się, że jeden szczegół może zrujnować jego zamiary Źródło: unsplash/Baylee_Gramling/

Zaręczyny to jedna z bardziej wyjątkowych chwil w życiu pary, bowiem to jednak sam ślub czy narodziny pierwszego dziecka zajmują pierwsze miejsca. Mimo to panowie, którzy mają zamiar poprosić ukochaną o rękę, są niesamowicie przejęci. Pewien mężczyzna, mimo że chciałby już zadać to magiczne pytanie, ma poważny problem.

Zaręczyny planuje już od dłuższego czasu, jednak wciąż nie udało mu się dopiąć wszystkiego na ostatni guzik. Wszystko za sprawą kłopotliwego szczegółu, który - choć nie powinien mieć większego znaczenia - wciąż spędza mu sen z powiek. Otwarcie przyznał, że nie potrafi znaleźć sensownego wyjścia, które byłoby satysfakcjonujące dla wszystkich. 

Zaręczyny są jego największym zmartwieniem.Wszystko za sprawą szczegółu, który może zrujnować jego zamiary 

Jeden z czytelników portalu Papilot postanowił wysłać do redakcji swój list i podzielić się zaręczynowym stresem, jaki od dawna mu towarzyszy. Wyznaje, że należy do tych mężczyzn, którzy nie boją się ślubu i małżeństwa, dlatego już od dawna planuje poprosić swoją ukochaną o rękę. Jako początkową datę wybrał minione święta Bożego Narodzenia, jednak jak zdradził, nie miał wówczas wystarczająco pieniędzy, by zakupić dogodny dla wybranki serca pierścionek. To właśnie fundusze są jego największym zmartwieniem. 

Przyznaje, że jego pensja wynosi zaledwie 2500 tysiąca, dlatego ciężko jest mu odłożyć na cokolwiek. Mimo to, zmagając się z wieloma wyrzeczeniami, uzbierał około 4 tysięcy na idealny pierścionek. Choć sumka jest naprawdę pokaźna, mężczyzna wciąż podejrzewa, że to zdecydowanie za mało. 

- Pierwszy raz lecimy razem na zagraniczne wakacje. To chyba najlepsza okazja. (...) Chciałem ją poprosić o rękę w wyjątkowym miejscu, czyli we Włoszech. Wszystko było gotowe, scenariusz rozpisany, a ja już sam nie wiem. Niektórzy sugerują, że powinienem to odłożyć o kilka miesięcy i kupić droższy kamień - tłumaczy. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Bliscy są jednogłośni 

Sfrustrowany mężczyzna zdradza, że gdy zapytał bliskich o poradę, ci byli jednogłośni - najlepszym rozwiązaniem jest zaczekać i kupić droższy pierścionek. On sam ma jednak wątpliwości, czy pieniądze powinny odkrywać aż tak dużą rolę. Zwraca również uwagę na fakt, że jego ukochana wie ile zarabia i na ile go stać, a pierścionek za 4 tysiące i tak byłby jej najdroższą rzeczą. 

Dzisiaj grzeje: 1. Dramat polskiej piosenkarki. Jej kochanek popełnił samobójstwo, znaleziono go w wannie z workiem foliowym na głowie

2. Ciężarna panna młoda padła na ziemię tuż przed ołtarzem. Kiedy goście zrozumieli co naprawdę się stało, zaczęli płakać z rozpaczy i smutku
  
 
- Czasami żałuję, że zacząłem się radzić innych. (...) Jeśli teraz nagle wydam za dużo, to oboje na tym ucierpimy, bo braknie nam na życie. Chyba, że będę oszczędzał po trochu, ale to jeszcze strasznie długo potrwa. Już nawet zacząłem się zastanawiać nad pożyczką. (...) Zależy mi na tym, by poczuła się wyjątkowo, a nie jak dziewczyna nędzarza - napisał. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Wyłudzają miliony z 500 plus. Rekordzistka zgarnęła z programu drugą pensję
  2. Polska aktorka wzięła ślub w tajemnicy! Piękność wyszła za 19 lat starszego milionera [ZDJĘCIA]
  3. Halinka z "Kiepskich" musiała stawić czoła poważnej chorobie. Jest nieuleczalna
  4. Nie żyje legendarna dziennikarka. Przegrała walkę z nowotworem
  5. TVP: Rozbiły się dwa autokary pełne małych dzieci  

Źródło: papilot 

Następny artykuł