Zaręczona para odkryła, że urodziła się w tym samym szpitalu, tego samego dnia. A potem wyszły na jaw jeszcze dziwniejsze fakty

Zaręczona para odkryła, że urodziła się w tym samym szpitalu, tego samego dnia. A potem wyszły na jaw jeszcze dziwniejsze fakty Źródło: youtube/WDSU

Zaręczyny tej pary miały dla nich wyjątkowy wymiar - łączyło ich bardzo wiele wspólnych cech. Urodzili się tego samego dnia, w tym samym szpitalu, a to dopiero początek listy dziwnych zbiegów okoliczności.

Zaręczyny tej pary, zdaniem ich samych, były zapisane w gwiazdach. Gdy się poznali za pomocą aplikacji randkowej Tinder, nie spodziewali się, że będzie ich łączyć aż tak wiele. Im lepiej się poznawali, tym więcej zauważali dziwnych podobieństw. Nie mogło to być ich zdaniem wyłącznie dziełem przypadku.

Gdy się poznali, zauważyli wiele dziwnych zbiegów okoliczności. To nie mógł być przypadek

Jamie Frantz oraz Anthony Burket po tym, jak "sparowało" ich na Tinderze, zaczęli namiętnie ze sobą pisać. Spodobali się sobie nawzajem po zdjęciach, a wymiana wiadomości szła w bardzo dobrym kierunku. W pewnym momencie Jamie zauważyła, że jej potencjalny partner ma w mailu dopisany numer "11493". Wzięła to za datę urodzenia i w tej kwestii się nie pomyliła.

Jak się okazało - Jamie urodziła się dokładnie tego samego dnia, co Frantz. Nie dzieliła ich duża odległość, więc kobieta zapytała mężczyznę, w jakim szpitalu się urodził. Na jaw wyszedł kolejny zbieg okoliczności - okazało się, że oboje nie tylko urodzili się 14 stycznia 1993 roku, ale jeszcze w tym samym szpitalu.

Szło im na tyle dobrze, że zdecydowali się na zaręczyny. To jednak nie koniec dziwnych zbiegów okoliczności

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Para zaczęła spotykać się na żywo, a w międzyczasie wychodziły na jaw kolejne zbiegi okoliczności. Przestali wierzyć, że ich spotkanie było zwykłym przypadkiem. Twierdzą, że poznali się dzięki sile wyższej, choć trudno im sprecyzować, jakiej dokładnie. W końcu postanowili się zaręczyć. Wtedy na jaw wyszły kolejne dziwne fakty z ich życia.

Dzisiaj grzeje: 1. Polska aktorka wzięła ślub w tajemnicy! Piękność wyszła za 19 lat starszego milionera [ZDJĘCIA]
2. Mieli wziąć ślub, ale jego ukochana zmarła. Parę dni później chłopak odkrył w jej telefonie zdjęcie i nie mógł powstrzymać łez

Okazało się, że oboje, gdy się urodzili, ważyli dokładnie tyle samo - równe 4 kilogramy. Do tego zarówno Jamie, jak i Anthony, są leworęczni. Taka liczba wspólnych cech mogłaby zrodzić przypuszczenia, że para to rozdzielone w dzieciństwie bliźnięta - jednak nic bardziej mylnego, co sami zresztą sprawdzili. Doszło do niesamowitego zbiegu okoliczności, który złączył dwoje ludzi. Para ostatecznie wzięła ślub.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Potrzebujesz gotówki? Jest bardzo prosty sposób nawet na killka tysięcy złotych
  2. Przejście na emeryturę w tych miesiącach to zły pomysł. Dostaniesz dużo mniej pieniędzy
  3. Ojciec usłyszał dziwny dźwięk z pokoju dziecka. Gdy wszedł do środka, zamurowało go. Wszystko nagrał
  4. Nikt z gości weselnych nie wiedział, jak zareagować. Panna młoda wybuchła płaczem, a Łukasz na kolanach błagał ją o wybaczenie
  5. 8-letni syn wściekł się na matkę, bo zabrała mu telefon. Ukarał ją tak, że kobieta już nigdy nie przestanie cierpieć
  6. Tymczasowo zaadoptowała psa. Wtedy jeszcze nie wiedziała, że suczka skrywała poważną tajemnicę

Źródło: Newsner

Następny artykuł