Zapytali Anny Lewandowskiej, kiedy syn. Odpowiedziała!

Zapytali Anny Lewandowskiej, kiedy syn. Odpowiedziała! Źródło: instagram/annalewandowskahpba/

Anna Lewandowska i Robert Lewandowski spodziewają się drugiego dziecka? Już od jakiegoś czasu pojawiają się plotki na temat ciąży trenerki. Ta jednak nie odnosiła się do spekulacji mediów, aż do teraz... Lewandowska postanowiła odpowiedzieć na jeden z komentarzy.

Odkąd ogłosili światu, że spodziewają się pierwszego dziecka, nie mówiło się o niczym innym. Media bacznie śledziły każdy krok sportowej pary i obserwowali rosnący brzuszek trenerki, choć ta, starała się nim nie emanować. Gdy tylko ich córka pojawiła się na świecie, niemalże od razu zaczęły pojawiać się pytania "Kiedy kolejne?".  Czy Lewandowscy spodziewają się drugiego dziecka? 

Zdążyła urodzić pierwsze dziecko. Niemalże już dzień po pytano, kiedy kolejne 

Anna Lewandowska jest szczęśliwą mamą i żoną. Gdy tylko trenerka i piłkarz pochwalili się światu radosną nowiną, że spodziewają się dziecka, media nie mówiły o niczym innym. Choć Lewandowska starała się nie emanować ciążowymi krągłościami, paparazzi starali się wychwycić każdy moment, w którym widoczny był coraz większy brzuszek. Para sportowców, jeszcze za nim ich dziecko przyszło na świat, podjęła decyzję, że nie będą upubliczniać jego twarzy. 

Ciąża Lewandowskiej stała się nie tylko wielkim wydarzeniem, ale i dała samej trenerce wiele inspiracji. Trenerka postanowiła prowadzić treningi dla kobiet w ciąży. Założyła również własną markę "Baby by Ann". Stała się wsparciem i motywacją, a także źródłem wiedzy dla wielu kobiet, które właśnie oczekują swojego potomka. Cały okres ciąży Lewandowska była bardzo aktywna zawodowo.

Mała Klara przyszła na świat 4 maja 2017 roku. Pojawienie się pierwszego dziecka pary, nie sprawiło, że byli mniej obecni w swoich zajęciach. Wręcz przeciwnie. Lewandowska bardzo szybko wróciła do formy. W związku z tym niemalże już kilka dni po porodzie zaczęły pojawiać się pierwsze pytania dotyczące drugiego dziecka. Anna i Robert odpowiadali wówczas, że chcą w pełni nacieszyć się swoją pierworodną. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Spekulacje na temat ciąży. Anna Lewandowska odpowiada 

Spekulacje i domysły na temat drugiej ciąży Anny Lewandowskiej pojawiają się już od jakiegoś czasu. Mała Klara skończy niedługo 2 lata, zatem można by uznać, że jest to najlepszy czas na rodzeństwo. 

Według internautów Anna i Robert Lewandowscy już postarali się o drugiego potomka, jednak póki co nie chcą tego zdradzać. Ich zdaniem trenerka zakrywa brzuszek luźnymi ubraniami, bądź różnymi przedmiotami. Lewandowska dotychczas nie odnosiła do coraz częściej pojawiających się plotek. Pod jednym z ostatnich zdjęć na Instagramie, jeden z obserwatorów wprost zapytał trenerkę, kiedy syn. Lewandowska odpowiedziała, używając zdziwionych emotikon. Uznać można w takim razie, że nie potwierdziła, ale i nie zaprzeczyła doniesień na temat jej ciąży.

Czy zatem Robert i Ania już niedługo ponownie zostaną rodzicami? A może trenerka chciała tylko wprowadzić małe zamieszanie.

  1. Znana dziennikarka TVP została zamordowana przez swoją córkę. Ciało poćwiartowała na tysiąc kawałków. Ta zbrodnia wstrząsnęła całą Polską
  2. DRAMAT w M jak Miłość! Aktor wyrzucony z obsady za skandaliczne zachowanie
  3. Jednym ciosem znokautowała mężczyznę na wizji. Szok w programie Kuby Wojewódzkiego
  4. Tadeusz Rydzyk pogrąża się w programie na żywo. Po tym jego "fani" oprzytomnieją?
  5. Prognoza pogody na święta może Was zaskoczyć. Nie mamy dobrych informacji
  6. Śmieszne czy żałosne? Kaczyńska, która nigdy nie musiała pracować o strajku nauczycieli

Źródło: KOZACZEK
  

Następny artykuł