Wcześniej znany jako Trener Policji i właściciel Psa-Pająka. Tym razem, pod nową tożsamością postanowił nie wkurzać stróżów prawa, a sam się w takiego zamienić. Poznajcie Generała Sprawiedliwość, najnowsze wcielenie SA Wardęgi.

Miesiąc temu skradziono mi rower spod drzwi mieszkania na strzeżonym osiedlu. Nie miałem co liczyć na policję i uznałem, że rower przepadł na zawsze. Należy też wspomnieć, że policja zabrała mi prawo jazdy za fotoradary i zmuszony byłem jeździć taxi. Te dwie historie zbiegają się i mają wspólny finał. Jeden z taksówkarzy opowiadał mi, że lubi jeździć na rowerze.. Opowiedziałem mu, że ja też lubiłem, ale teraz nie mam już na czym jeździć. Zdziwiony zapytał mnie: „To nie miał pan wbudowanego GPS?”

Tym pytaniem zrodził w mojej głowie ideę wyłapywania łotrów, którzy kradną rowery. Po jakimś czasie postanowiłem za dnia być głupawym youtuberem, nocą zaś zakładać maskę i stawać się GENERAŁEM SPRAWIEDLIWOŚĆ! – czytamy na stronie Wardęgi.

General Justice wraz z Kapitanem Odwagą i Kapitanem Miłosierdzie zastawili pułapkę na złodzieja rowerów. Po czym śledząc go w swoim Justmobilu, aresztowali złoczyńcę, przesłuchali (wszystko odbyło się zgodnie z prawem w ramach obywatelskiego zatrzymania) i puścili w skarpetkach. Dosłownie. Zobaczcie zresztą sami.

Jak zapowiada Generał Sprawiedliwość, to nie koniec wojny ze złodziejami rowerów, a kolejny rozdział przygód polskiego suberbohatera poznamy zapewne już niebawem.

https://www.youtube.com/watch?v=5qUmov3y9x0

 

POLUB FANPAGE PLURALISTYCZNEGO, BEZSTRONNEGO SERWISU O POLITYCE, BY BYĆ NA BIEŻĄCO

...

Zobacz również