Zapomniana polska aktorka powraca! Reporterzy byli w szoku jak ją zobaczyli

Zapomniana polska aktorka powraca! Reporterzy byli w szoku jak ją zobaczyli Źródło: Fot. YouTube/Xiegarnia.pl

Aktorka ta zaczynała swoją pracę jeszcze na planie "Na dobre i na złe", kiedy program był w TVP nowością. Świat seriali zapomniał o niej jednak na dość długi czas. Zniknęła bowiem bez słowa. Dzisiaj Edyta Jungowska wraca odmieniona nie do poznania.

Wszyscy mieliśmy okazję poznać Edytę Jungowską od pierwszych odcinków "Na dobre i na złe", gdzie jednak nie debiutowała na ekranach telewizorów w całym kraju. Pierwszą jej rolą była rola Julki w serialu "Szaleństwa panny Ewy". Jednak to gra w "Na dobre i na złe" dała jej ogólnokrajową sławę. Sympatyczna, lekko zakręcona pielęgniarka wzbudziła sympatię wszystkich Polaków. Aktorka po raz ostatni pokazała się na szklanym ekranie w 2013 roku. Później był jeszcze epizod w serialu 2XL, który jednak zakończył się po pierwszym sezonie. Zniknęła wówczas z telewizji na dobre. Postanowiła na dobre oddać się teatrowi.

Edyta Jungowska wraca do gry

Teraz jednak okazuje się, że znana i lubiana aktorka wraca do gry na dobre. Można było ją zobaczyć na festiwalu "Dwa teatry" w Sopocie, gdzie została uhonorowana prestiżową nagrodą ZASP za rolę w spektaklu "Lekcje miłości". Nikt nie wątpi, że to mocny powrót do show-biznesu. Podczas festiwalu właścicielka wydawnictwa "Jung-off-ska" zaprezentowała się w ciekawej kreacji. Czarne szpilki dobrała bowiem do zwiewnej tuniki usianej najróżniejszymi kolorami. Kamery wręcz nie mogły się od niej odlepić. Edyta Jungowska screenshot plotek.pl Edyta Jungowska screenshot plotek.pl Edyta Jungowska screenshot plotek.pl ZOBACZ TAKŻE: 1. Widzów TVN wbiło w ziemię! Nową gwiazdą stacji zostanie... Justyna Żyła 2. Kożuchowska straciła pracę! TVN zastąpił ją młodszą aktorką 3. Gwiazda show TVN w ogniu krytyki! To mogło zakończyć się tragedią źródło: plotek.pl
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News