Był jedną z najjaśniejszych gwiazd Polsatu. Dziś nikt o nim nie pamięta

Świat show-biznesu rządzi się swoimi prawami i potrafi być bardzo okrutny. Przekonał się o tym jeden z największych gwiazdorów stacji Polsat, który po spektakularnym rozpoczęciu kariery niespodziewanie zniknął ze świadomości większości Polaków.

Program "Idol", emitowany na antenie stacji Polsat, w swojej historii wypromował wiele gwiazd, które na dobre zagościły na polskiej scenie muzycznej. Niestety równie dużo gwiazd tamtego okresu bardzo szybko zniknęły z estrady i pierwszych stron gazet. Taki właśnie lost spotkał wokalistę Tomasza Makowieckiego, który do programu przyszedł, mając zaledwie 16 lat. Po swoim występie jego kariera wystrzeliła jak z łuku. Co teraz robi piosenkarz?

Zapomniana gwiazda telewizji Polsat

Muzyk na swoim koncie ma 4 albumy studyjne i jest teraz zarówno mężem, jak i ojcem dla syna Teofila i córki Gai. Ślub, który odbył się w 2008 roku, bez wątpienia ugruntował jego pozycję w show-biznesie, ponieważ jego małżonką jest Reni Jusis.
Wokalista swoją ostatnią płytę wydał w 2013 roku i od tej pory znikł z mediów. Oczywiście Makowiecki nadal koncertuje, jednak jego kariera po spektakularnym starcie, zaliczyła drastyczny spadek. W zeszłym roku muzyk wspomagał Anitę Lipnicką podczas jej trasy koncertowej. Trzeba jednak przyznać, że czas, który upłyną od wydania jego ostatniej płyty, jest długi i według wielu wokalista stanął w miejscu. Dodatkowo niedawno został dostrzeżony przez paparazzi przy jednym z popularnych warszawskich klubów, gdzie beztrosko raczył się piwem w gronie przyjaciół. Oczywiście nie ma nic złego w spędzaniu miło czasu ze znajomymi. Jednak bez wątpienia wokalista wciąż posiada fanów, którzy z niecierpliwością czekają choćby na najmniejszą wzmiankę o pracach nad nową płytą. Te jednak niezmiennie nie pojawiają się z roku na rok. Muzyk nie wygląda na nieszczęśliwego, pomimo że wiele osób zarzuca mu odcinanie kuponów od swojej twórczości, która się nie rozwija. Dodają również, że jeżeli nadal chce zajmować się muzyką, powinien w końcu wziąć się w garść i iść do przodu, bo inaczej już za chwile nikt o nim nie będzie pamiętał. Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Kultowy polski reżyser nie może pogodzić się ze śmiercią. Łzy same płyną do oczu
  2. Omenaa Mensah OKRUTNIE zaatakowana! „J*bane czarne k*rwisko, miłośniczka Tuska”
  3. M jak Miłość się rozpada. Odchodzi gwiazda serialu
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News