Doda jest jedną z najbardziej charakterystycznych postaci polskiego showbiznesu. Nie tylko ze względu na jej barwny wizerunek ale i towarzyszące piosenkarce kontrowersje. Jedną z największych afer z udziałem Dody była ta związana z Agnieszką Woźniak-Starak. Obie panie wykorzystują każdą okazję, by dopiec drugiej. Do dziś pamiętają, do czego doszło 3 lata temu w Chorzowie.

Trzy lata temu po gali „Niegrzeczni” w Chorzowie, Doda i Woźniak-Starak spotkały się w jednym z klubów. Panie natrafiły na siebie w damskiej toalecie. Nie mogło obejść się bez prawdziwej burzy. Kiedy już wyszły z toalety, zaczęły się wzajemnie obrażać.

Spotkały się więc w sądzie. Pierwsza była dziennikarka, która twierdziła, że Doda ją pobiła i podrapała podczas niespodziewanego spotkania. Opublikowała nawet zdjęcia w sieci, na których widać rany, jakich miała doznać po ataku. Sąd uniewinnił jednak piosenkarkę i cała sprawa rozeszła się po kościach.

Swoich sił przed wymiarem sprawiedliwości spróbowała więc piosenkarka. Ta zarzuciła Woźniak-Starak, że dziennikarka użyła pejcza podczas walki i „wyrwała piosenkarce paznokieć wraz z macierzą”. We wtorek odbyła się rozprawa przed sądem w tej sprawie. Doda była pewna wygranej, jednak sąd przyznał rację Woźniak-Starak i upokorzył tym samym wokalistkę przed jej rywalką.

– Mogę potwierdzić, że zapadł wyrok uniewinniający w sprawie, w której pani Rabczewska oskarżała moją klientkę o naruszenie jej nietykalności cielesnej, a dokładniej naruszenia zdrowia, w którym miała to uszkodzić pani Rabczewskiej palec. Sprawa dotyczyła zajścia w Chorzowie. Na dzień dzisiejszy pani Agnieszka Woźniak-Starak jest niewinna – mówi Michał Biedka, prawnik Woźniak-Starak.

źródło: fakt.pl

Jak kiedyś nazywał się Solorz-Żak? Kto by na to wpadł! Znani Polacy, którzy zmienili nazwiska

...

Zobacz również