zandberg
fot. youtube.com/razem
Wiadomości Pikio - 27 Listopada 2015

Zandberg spisany przez policję. Krytykował PiS

Adrian Zandberg, nieoficjalny lider lewicowej formacji Razem, został spisany przez warszawską policję po konferencji prasowej, podczas której ostro krytykował działania rządu Prawa i Sprawiedliwości. 

Adrian Zandberg zorganizował we czwartek konferencję prasową pod budynkiem Sejmu, w której krytykował ostatnie działania rządu Prawa i Sprawiedliwości. Nieoficjalny lider Razem stwierdził przed kamerami, że formacja Jarosława Kaczyńskiego celowo wywołuje zamieszanie w mediach przy pomocy kontrowersyjnego procedowania ustaw o Trybunale Konstytucyjnym, by "zasłoną dymną" przykryć systematyczne wycofywanie się z wyborczych obietnic tj. 500 złotych na dziecko. Tuż po zakończeniu konferencji lewicowego polityka wylegitymowała warszawska policja. Jak wynika z późniejszych relacji Zandberga jeden z policjantów, którego zapytano czy spisywanie uczestników konferencji prasowej pod Sejmem to powszechna praktyka, odpowiedział przecząco. Jak mieli się tłumaczyć policjanci, chcieli sprawdzić czy konferencja Razem nie jest nielegalnym zgromadzeniem.Obserwuj Pikio.pl, by być na bieżąco:

bh, źródło: tokfm
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News