Mężczyzna mieszkający z rodziną w rosyjskim Krasnodarze zaobserwował znaczące zmiany w zachowaniu swojego małego synka. Aby poznać ich przyczynę, zamontował w domu kamerę. Gdy jednak zobaczył nagranie, nie potrafił w nie uwierzyć.

Andriej Niemczenko zaczął zastanawiać się, czy w domu nie dzieje się coś złego, gdy jego do tej pory spokojne dziecko zaczęło zachowywać się inaczej. Miało ataki lęku, budziło się w nocy, było rozdrażnione. Ojciec więc, aby mu pomóc, chciał sprawdzić, jak dokładnie wygląda dzień synka i odnaleźć przyczynę zmian. Zamontował kamerę nad łóżeczkiem chłopca, dzięki czemu odkrył szokującą prawdę.

ZOBACZ TAKŻE: Jesteśmy rekordowo zadłużeni. Te liczby zakręcą wam w głowie

Wstrząsający sekret

Okazało się, że żona miała przed mężczyzną wiele tajemnic. Jedną z nich był kochanek, którego zapraszała do domu. Na jej seksualne ekscesy musiał patrzeć chłopczyk – gdyby para wybrała inny pokój, dziecko byłoby spokojniejsze i nic nie nagrałoby się na kamerce przy łóżeczku.

Niemczenko od razu zabrał z domu syna i wyprowadził się od niewiernej żony. Teraz mówi otwarcie, że jego historia powinna przestrzec innych rodziców, których lekkomyślne działanie może źle wpłynąć na psychikę dorastających dzieci.

ZOBACZ TAKŻE: Polska gwiazda zginęła w katastrofie samolotu. Odtajniono wstrząsające kulisy

11 teorii spiskowych, które naprawdę dają do myślenia


10 przepowiedni, które okazały się prawdą

...

Zobacz również