Wszyscy się obawiali. Zapadła decyzja o ponownym zamknięciu obiektu

Wszyscy się obawiali. Zapadła decyzja o ponownym zamknięciu obiektu Źródło: Pikio.pl

Zamknięcie to coś, czego obawiali się wszyscy. Niestety najgorszy spełni się najgorszy scenariusz, lecz nie było innego wyjścia. Wielu kibiców będzie zasmuconych takim przebiegiem wydarzeń. Administrator obiektu apeluje do wszystkich, którzy w ostatnich dniach przebywali na jego terenie.

Zamknięcie tak dużego obiektu, gdzie zaplanowane jest wiele atrakcji, bez wątpienia nie jest pochopną decyzją. Chociaż komunikat na oficjalnych kanałach jest niepokojący, to wydaje się, że sytuacja jest pod kontrolą. Niestety nie było innego wyjścia i na jakiś czas konieczne było ponowne zamknięcie. 

Z powodu wykrycia koronawirusa u siatkarza konieczne było zamknięcie obiektu

Zamknięcie Ergo Areny Gdańsk było koniecznością. Mimo iż obiekty dopiero od całkiem niedawna mogą na nowo przyjmować zarówno sportowców, widzów innych odwiedzających, to w tym przypadku konieczne było wprowadzenie zmian i ponowne zamknięcie obiektu. Trefl Gdańsk wydał oświadczenie w sprawie wykrycia wśród jednego z zawodników wirusa SARS-CoV-2. 

- Drodzy Kibice, jeden z zawodników drużyny otrzymał dodatni wynik testu na SARS-CoV-2. Z uwagi na dobro osobiste siatkarza nie podajemy do wiadomości publicznej jego danych osobowych. Cała drużyna, sztab szkoleniowy oraz wszyscy pracownicy klubu poddali się samoizolacji - cytuje piątkowy komunikat Trefla Gdańsk portal Sport.pl. Poinformowano również, co z osobami, które przebywały w obiekcie niemalże równocześnie z zakażonym.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Wydano specjalne komunikaty do wszystkich, którzy korzystają z obiektu

- Informujemy, że wszystkie organizowane w ubiegłych tygodniach na terenie i wokół obiektu wydarzenia realizowane były w rygorze sanitarnym i w warunkach, które nie mogą być uznawane za potencjalnie niebezpieczne do rozprzestrzeniania się wirusa. [...] Mimo wszystko apelujemy do osób, które uczestniczyły w atrakcjach organizowanych przez operatora Ergo Areny o obserwowanie swojego stanu zdrowia i w przypadku wystąpienia jakichkolwiek objawów SARS-CoV-2 [...] o niezwłoczne zgłaszanie się mailowo lub telefonicznie do Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Gdańsku - przeczytać można w wydanym komunikacie. Wiele osób musi obecnie zmienić swoje plany na najbliższe dni.

Dzisiaj grzeje: 1. Mamy potwierdzenie. Żywioł uderzy w Polskę

2. Czarna wizja zaczyna się spełniać? Pojawił się najważniejszy apel prof. Guta do wszystkich

3. W popularnym serze wykryto listerię i gronkowce. GIS ostrzega, aby go nie jeść, jest niebezpieczny dla zdrowia

Odwołano wszystkie zajęcia, zamknięcie obiektu nastąpiło niezwłocznie

W dniach 24-27 lipca nastąpi całkowicie zamknięcie Ergo Areny. Odwołano szereg zajęć, w tym rolkowisko, projekt #wPlenerze czy mające rozpocząć się 27 lipca warsztaty mobilnej fotografii. Do czasu odwołania natomiast zostały zawieszone wszystkie wycieczki po hali z przewodnikiem. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Przed chwilą Polsat przekazał pilne ostrzeżenie. Zacznie się jeszcze dzisiaj
  2. Pilne informacje w sprawie reprezentacji Polski. Ich rywale odmówili spotkania, nie chcą przylatywać do naszego kraju
  3. Była dla Kaczyńskiego wszystkim, skończyło się tragicznie. Odsłaniamy całą prawdę
  4. Dzisiaj zmarło 9 Polek i Polaków. Wiemy kim byli i skąd pochodzili
  5. Dorota Wellman ma nieuleczalną chorobę. Nic nie da się zrobić
  6. Widzowie TVP pogrążeni w żałobie, wielka rozpacz. Gwiazda przegrała ze śmiertelną chorobą
  7. Lidl na półki rzuci absolutny hit sezonu. Znamy już ceny
  8. Szymon odpalił grilla z Lidla na balkonie. Nie mógł przewidzieć jednej rzeczy, wystarczyło kilkanaście minut
  9. Andrzej Duda przyłapany. Myślał, że nikt nie widzi, co robi przed swoją willą w Krakowie

Źródło: sport.pl

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News