To prawdziwa tragedia. Bezmyślność ojca doprowadziła do śmierci dziecka. Fala upałów zbiera swoje żniwo również przez taki brak pomyślunku. Michael Thedford do niedawna był ojcem trzech córek, jednak przez własną głupotę zabił jedną z nich. Do tragicznej i absurdalnej zarazem sytuacji doszło w amerykańskim stanie Texas. 

33-letni Michael odprowadził swoje dwie starsze córki do przedszkola i – zmęczony teksańskimi upałami – poszedł spać. Nic dziwnego, bo temperatura wynosiła aż 33 stopnie Celsjusza. Niestety, przez falę gorąca kompletnie zapomniał o swoim najmłodszym dziecku.

Sześciomiesięczna dziewczynka spędziła w samochodzie aż 4 godziny. Rozgrzany samochód zamienił się w makabryczną pułapkę, a kiedy Thedford wreszcie przypomniał sobie o córce, ta była już w stanie krytycznym.

Być może dziewczynkę udałoby się uratować, gdyby nie idiotyczna decyzja Michaela. Postanowił on, że w celu obniżenia temperatury jej ciała, zamknie córkę w lodówce. To nie miało prawa skończyć się dobrze. Kiedy pogotowie dotarło na miejsce, niemowlę już nie żyło.

Michaelowi Thedfordowi postawiono zarzut nieumyślnego spowodowania śmierci.

źródło: wp

...

Zobacz również