MAKABRA! Nagrywali jej męki zamiast pomóc, spadła z kilku pięter (VIDEO)

MAKABRA! Nagrywali jej męki zamiast pomóc, spadła z kilku pięter (VIDEO)

Do szokujących zdarzeń doszło dziś w Kuwejcie, gdzie młoda Etiopka prawie zmarła po tym, jak wypadła z okna. Dało się temu zaradzić, jej desperackie wołania usłyszeli bowiem pracodawcy. Zamiast pomóc, woleli jednak nagrać męki kobiety i opublikować je w internecie.

Film, który ujrzał dziś światło dzienne, jest wstrząsający. Widzimy na nim młodą dziewczynę, która zwisa za oknem wysokiego budynku, trzymając się jedynie jedną ręką. Wideo powstało z inicjatywy pracodawców, którzy śmiali się z niej i kazali "przestać się wygłupiać i wracać do środka". Kobieta nie dała rady wspiąć się z powrotem do pokoju i spadła ze sporej wysokości. Cudem udało jej się przeżyć.

Etiopka pracowała w Kuwejcie jako pomoc domowa. Do sytuacji miało dojść, gdy myła okna i przez przypadek przychyliła się zbyt daleko i wypadła. Inne media twierdzą, że była to próba samobójcza, ale kobieta podczas niej, gdy już prawie spadła, rozmyśliła się. Oficjalna wersja trafi pewnie do opinii publicznej, gdy służby sprawdzą dokładnie całe okoliczności zdarzenia.

Nie sama jednak sytuacja, a reakcja pracodawców kobiety jest szokująca. Mogli ją uratować, jednak zamiast tego woleli kuriozalnie pochwalić się znajomym upadkiem z wysokiego piętra swojej sprzątaczki. Aż trudno jest opisać to bestialstwo i brak empatii. Postara się to jednak zrobić policja.

 
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News