To wiadomość dosłownie z ostatniej chwili. Na ulicach miasta zapanował chaos. Na miejscu już pojawiła się policja, która zablokowała komunikację. Wszystko przez uzbrojonego napastnika, który ma na muszce zakładników.

Do zdarzenia doszło w Toronto. Na głównej ulicy tego kanadyjskiego miasta pojawił się uzbrojony mężczyzna. Terrorysta wszedł do jednego z najpopularniejszych sklepów mieszczących się przy King Street West. W informacyjnym chaosie pojawiają się sprzeczne doniesienia o ilości zakładników.

Policja została natychmiast poinformowana o ataku. Natychmiast odcięto całą ulicę. Ruch został wstrzymany, co wzbudziło ogromny chaos w całym mieście. Policjanci otoczyli już sklep i są gotowi, by otworzyć ogień. Nie chcą jednak narażać znajdujących się w środku niewinnych zakładników.

Sprawy nie ułatwia fakt, że funkcjonariusze nie mogą skontaktować się z nikim wewnątrz. Nie wiadomo, co tam się dzieje. Przechodnie i mieszkający w okolicy ludzie mówią o krzykach przerażenia, które mają dobiegać z wnętrza sklepu. Mężczyzna chce prawdopodobnie pozabijać wszystkich.

źródło: twitter.com
źródło: twitter.com
źródło: twitter.com
źródło: twitter.com
źródło: twitter.com
źródło: twitter.com

AKTUALIZACJA: Po przeprowadzonym przez kanadyjską policję szturmie okazało się, że napastnika nie ma w środku lokalu. Część zakładników zdołała uciec tylnym wyjściem. Aktualnie trwa obława za odpowiedzialnym za atak.

10 POTĘŻNYCH kataklizmów, które wstrząsnęły ludzkością


Największe seksskandale show-biznesu

...

Zobacz również