Jak informowały brytyjskie media, do naprawdę gigantycznej tragedii dojść miało właśnie w Londynie. Świadkowie zdarzenia twierdzili, że ciężarówka wjechała tam w tłum ludzi, po czym miało być słychać było serię strzałów. Po dłuższym czasie policja poinformowała, że nie było zamachu, a ogromny wybuch paniki.

Służby ewakuowały setki osób z Oxford Circus. Pobliskie sklepy natychmiast zostały zamknięte. Ci, którym udało się bowiem w panice uciec, kryli się wewnątrz nich, szukając pomocy.

ZOBACZ TAKŻE: PODWÓJNY ZAMACH BOMBOWY! NA PARLAMENT I HOTEL

„Zamach” w Londynie

Jak twierdzili rzekomi świadkowie zajścia, najpierw w tłum zgromadzonych w pobliżu węzła komunikacyjnego ludzi wjechać miała ciężarówka. Twierdzono także, że usłyszeli oni strzały. Na ulicach widać było mnóstwo uzbrojonych po zęby policjantów.

ZOBACZ TAKŻE: MAKABRYCZNY ZAMACH! LUDZIE PŁONĄ ŻYWCEM

Wybuch paniki i strach

W chaosie informacyjnym pojawiły się informacje, według których nie doszło do zamachu. Natomiast wybuchła zbiorowa panika wśród przebywających w opisanej lokalizacji – ze względu na ogromne zagrożenie terrorystyczne w Wielkiej Brytanii, społeczeństwo żyjące w ciągłym stresie, reaguje strachem i paniką na każde nieoczekiwane wydarzenie w pobliżu.

Fot. Twitter

 

Najbardziej przerażające fakty o ISIS [ZOBACZ!]


20 oznak, że III wojna światowa właśnie się zaczęła

 

...

Zobacz również