Po zamachu terrorystycznym w Barcelonie mnóstwo ludzi obserwujących relacje mediów zareagowało w sieci. Bardzo wielu internautów wyraża swoje oburzenie. Nie przebierają w słowach.

Na popularnym wśród turystów deptaku terroryści wjechali w tłum przechodniów. Na ulicach leżały dziesiątki rannych i ofiar. W mediach przez długi czas panował chaos informacyjny.

Także w internecie trwała burza. Wielu użytkowników Twittera podawało dalej kolejne informacje o zamachu. Niektórzy korzystali z mediów społecznościowych, żeby powiadomić bliskich, że są bezpieczni.

Bardzo wielu wyraża oburzenie wobec terrorystów, a także wobec służb, które oskarżają o niewystarczające zabezpieczanie przed niebezpieczeństwami.

– Nie będziemy się bali. Nie wywołacie w nas strachu. Wy skurwysyny! – piszą wkurzeni internauci.

– Potworne sceny w Barcelonie. Miejmy nadzieję, że policjanci zastrzelą tych bydlaków – życzą niektórzy użytkownicy

Oburzenie wywołują też ludzie robiący zdjęcia i kręcący filmy. Internauci irytują się, że ludzie zamiast pomagać – nagrywają filmy, strzelają fotki i wrzucają je na portale społecznościowe.

– Przestańcie wrzucać filmy z Barcelony. Miejcie szacunek rodzin i zmarłych – pisze oburzona internautka.

– Przestańcie wrzucać filmy i zdjęcia z martwymi i rannymi, pizdy. Zamiast tego wróćcie tam i pomagajcie – wtóruje inna.

...

Zobacz również