Wstrząsające informacje obiegły właśnie krajowe media, które mówią już o szokującym zamachu na polskie służby. W jednym z największych polskich miast doszło do gigantycznego wybuchu. Wiadomo o trzech ofiarach, jednak służby wciąż badają całe zajście i szacują straty.

Policja oraz straż pożarna pojawiły się w jednym z łódzkich mieszkań po wezwaniu kobiety, która zmartwiła się o swą sąsiadkę. Miała ona bowiem od kilku dni nie wychodzić z lokum, które zamieszkiwała.

ZOBACZ TAKŻE: Największe w życiu Kaczyńskiego UPOKORZENIE! Opozycja triumfuje

Funkcjonariusze służb weszli do jej mieszkania, w którym natychmiast eksplodowały materiały wybuchowe. Lokalne media twierdzą wręcz, iż lokal był… zaminowany.

Rannych zostało dwóch policjantów oraz jeden z obecnych na miejscu zdarzenia strażaków. Bardzo szybko pojawiły się więc doniesienia, że była to zaplanowana akcja, w której specjalnie chciano narazić życie oraz zdrowie krajowych funkcjonariuszy służb.

ZOBACZ TAKŻE: Atak i szturm na lotnisko! Uzbrojony zamachowiec w szale goni przerażonych ludzi

Wokół całego zdarzenia panuje niezmiennie ogromny chaos informacyjny. Wkrótce łódzka policja potwierdzi jednak medialne doniesienia na ten temat oraz sprecyzują szczegóły zajścia.

Fot. Twitter

11 teorii spiskowych, które okazały się prawdą


20 oznak, że III wojna światowa właśnie się zaczęła

...

Zobacz również