Szokujące doniesienia docierają właśnie do światowej opinii publicznej z Kijowa. Ważny ukraiński polityk został ranny w tajemniczym wybuchu. Jego ochroniarz zginął na miejscu, parlamentarzysta został natychmiast przewieziony do szpitala.

Kilka lat temu Ihor Mosijczuk pełnił funkcję jednego z dowódców ochotniczego batalionu „Azow”. Jest on deputowanym z ramienia nacjonalistycznej Partii Radykalnej. Dziś w tajemniczych okolicznościach poważnie ucierpiał on w zdarzeniu, które określane jest obecnie jako zamach na jego życie.

Tajemniczy wybuch

Kiedy poseł opuszczał studio telewizji Espreso, doszło do szokującej eksplozji. Jak donoszą ukraińskie media, nagle wybuchł znajdujący się w pobliżu polityka samochód.

Ochroniarz deputowanego zginął od poniesionych ran. Sam Mosijczuk został przewieziony do szpitala. Jego życiu nie zagraża już bezpieczeństwo, jednak potrzebna mu była natychmiastowa operacja. Oprócz niego w tajemniczym wydarzeniu ucierpiało jeszcze kilka osób, w tym Witalij Bała, będący znanym ukraińskim analitykiem sceny politycznej.

Fot. Facebook

9 przerażających katastrof z udziałem ważnych polityków


11 teorii spiskowych, które okazały się prawdą

...

Zobacz również