11 osób nie żyje. Najgorszy zamach od dawna

11 osób nie żyje. Najgorszy zamach od dawna

Zamach zawsze jest niesamowicie przerażającym wydarzeniem, ale ten jest jednym z najgorszych od dawna. To prawdziwa krwawa masakra. Nie żyje aż 11 osób, 4 są w stanie krytycznym.

Doszło do dramatycznego ataku na minibusa, w wyniku którego życie straciło 11 osób, a 4 są aktualnie w stanie krytycznym. To zamach, który na długo pozostanie w pamięci mieszkańców Johannesburgu.

Zamach w Johannesburgu!

Ofiarami zamachu są taksówkarze, którzy, co szczególnie dramatyczne, wracali minibusem z pogrzebu kolegi. Grupa mężczyzn z bronią palną napadła na nich na trasie między miastami Colenso i Weenen w prowincji KwaZulu-Natal. Według policji, miało to charakter "zasadzki".
Ofiarami są taksówkarze korporacji Gauteng. Motyw osób, które przygotowały ów zamach pozostają na razie nieznane. Jest wiele spekulacji mówiących o tym, że na taksówkarzy napadła konkurencja. Jeśli to prawda, to szczególnie przerażające, że ktoś był do czegoś takiego zdolny. Warto jednak dodać, że w Republice Południowej Afryki rywalizacja o dominację na uczęszczanych trasach często kończy się właśnie przemocą. W ciągu jednego weekendu odnotowano np. 10 zabójstw, które wynikły z walk między kierowcami minibusów w Cape Town. hcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Oglądałeś „Czterech pancernych i psa”? Ujawniono informacje, które wprawią Cię w osłupienie
  2. Kontakt z Meghan Markle ostatecznie utracony. „Żyję w strachu”
  3. W ostatniej chwili uratowali kilkadziesiąt psów! Tragiczna akcja w Polsce
Źródło: wprost.pl
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News