rajd
fot. youtube
Wiadomości Pikio - 11 Sierpnia 2015

Załoga TVN Turbo wjechała w tłum kibiców rajdu

Chwile grozy przeżyli kibice rajdowi podczas 24. Rajdu Rzeszowskiego. Samochód ekipy TVN Turbo wypadł z trasy i omal nie rozjechał stojących przy trasie ludzi.

Do tragedii nie doszło jedynie dzięki przytomności kibiców, którzy widząc zbliżające się zagrożenie zaczęli natychmiast uciekać. Na szczególną uwagę zasługuje ojciec chłopca, który zachował zimną krew, przewidział, że nie zdąży uciec razem z tłumem, zatrzymał swojego syna i odskoczył w przeciwną stronę.

[embed]https://youtu.be/x-DWOPtlJIE[/embed] Kierowca samochodu ekipy TVN Turbo przyznaje, że po wypadnięciu z trasy mimo jego starań by ominąć uciekających ludzi do tragedii nie doszło głównie z zasługi ludzi, którzy zachowali się przytomnie i zaczęli uciekać. 24. rajd rzeszowski odbywał się w dniach od 7 do 8 sierpnia. Zwycięzcą został Francuz Bryan Bouffier, który stanął na najwyższym podium rzeszowskiego rajdu po raz czwarty.Polub pikio.pl by być na bieżąco!
bh
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News