TVN pogrążył się w żałobie, podobnie jak cała reszta Polski. Ostatnia, wstrząsająca śmierć wprowadziła nas wszystkich w cichą zadumę. Artystka odeszła, ale jej duch i twórczość pozostały z nami. To, jak król TVN-u oddał cześć jej pamięci, porusza serce.

Kuba Wojewódzki, inaczej zwany królem TVN, postanowił uczcić niedawno zmarłą artystkę. Kora Jackowska była niesamowitą, oryginalną postacią, a jej śmierć wstrząsnęła Polakami. Przede wszystkim dotknęła jednak tych, którzy w swoim życiu mieli bliski kontakt z piosenkarką. Do grupy tych osób należy między innymi Kuba Wojewódzki, który już w latach swojej młodości poznał Korę, a potem wielokrotnie się z nią spotykał. 8 sierpnia wziął udział w pogrzebie, na który ubrał się w kolorową koszulę – tak, jak życzyła sobie tego przed śmiercią artystka.

Gwiazdor TVN uczcił śmierć Kory! Zrobił to na oczach milionów

Ramówka TVN to jedno z najważniejszych wydarzeń w polskim show biznesie. Ostatnio właśnie na konferencji ramówkowej zaprezentowano listę programów, które będą emitowane jesienią tego roku. Marcin Prokop w roli prowadzącego kolejno wyczytywał nazwiska gwiazd, które miały przejść po czerwonym dywanie w rytm wybranej muzyki.

Prawdziwą sensację zrobiło wejście Kuby Wojewódzkiego. Wyszedł w towarzystwie dwóch kobiet, w tle na początku słychać było oprawę muzyczną jego programu, a następnie… fragment utworu Kory! Wszyscy natychmiast rozpoznali „Krakowski spleen”. Zarejestrowały to wszystkie kamery, a już chwilę później Polacy mogli zobaczyć w internecie ten niezwykły gest.

Kora Jackowska zmarła 28 lipca 2018 roku. Przeżyła 67 lat.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Kuba Wojewódzki w strasznej żałobie. Cała Polska płacze razem z nim
  2. Smutne. Gdy Kora prosiła o pomoc w walce z rakiem, została zmieszana z błotem
  3. Rodowicz nie może o tym zapomnieć. Pokazała wyjątkowe zdjęcie
  4. Uważajcie na spacerach na psiaki i siebie! Ta roślina powoduje dotkliwe i groźne oparzenia

10 cytatów z piosenek Kory, które roztopią najtwardsze serca

Na celowniku PiS: Gwiazdy, które naraziły się władzy [ZDJĘCIA]