Tę tragedię zapamiętamy na zawsze. Żałoba w TVN

Tę tragedię zapamiętamy na zawsze. Żałoba w TVN

TVN pogrążył się w żałobie, podobnie jak cała reszta Polski. Ostatnia, wstrząsająca śmierć wprowadziła nas wszystkich w cichą zadumę. Artystka odeszła, ale jej duch i twórczość pozostały z nami. To, jak król TVN-u oddał cześć jej pamięci, porusza serce.

Kuba Wojewódzki, inaczej zwany królem TVN, postanowił uczcić niedawno zmarłą artystkę. Kora Jackowska była niesamowitą, oryginalną postacią, a jej śmierć wstrząsnęła Polakami. Przede wszystkim dotknęła jednak tych, którzy w swoim życiu mieli bliski kontakt z piosenkarką. Do grupy tych osób należy między innymi Kuba Wojewódzki, który już w latach swojej młodości poznał Korę, a potem wielokrotnie się z nią spotykał. 8 sierpnia wziął udział w pogrzebie, na który ubrał się w kolorową koszulę - tak, jak życzyła sobie tego przed śmiercią artystka.

Gwiazdor TVN uczcił śmierć Kory! Zrobił to na oczach milionów

Ramówka TVN to jedno z najważniejszych wydarzeń w polskim show biznesie. Ostatnio właśnie na konferencji ramówkowej zaprezentowano listę programów, które będą emitowane jesienią tego roku. Marcin Prokop w roli prowadzącego kolejno wyczytywał nazwiska gwiazd, które miały przejść po czerwonym dywanie w rytm wybranej muzyki. Prawdziwą sensację zrobiło wejście Kuby Wojewódzkiego. Wyszedł w towarzystwie dwóch kobiet, w tle na początku słychać było oprawę muzyczną jego programu, a następnie... fragment utworu Kory! Wszyscy natychmiast rozpoznali "Krakowski spleen". Zarejestrowały to wszystkie kamery, a już chwilę później Polacy mogli zobaczyć w internecie ten niezwykły gest. Kora Jackowska zmarła 28 lipca 2018 roku. Przeżyła 67 lat.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Kuba Wojewódzki w strasznej żałobie. Cała Polska płacze razem z nim
  2. Smutne. Gdy Kora prosiła o pomoc w walce z rakiem, została zmieszana z błotem
  3. Rodowicz nie może o tym zapomnieć. Pokazała wyjątkowe zdjęcie
  4. Uważajcie na spacerach na psiaki i siebie! Ta roślina powoduje dotkliwe i groźne oparzenia
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News